Wielu fanów „M jak Miłość” z uwagą śledzi wszystkie wątki serialu, pamiętając o postaciach, których nie ma już w scenariuszu, a także aktorów, którzy niegdyś wcielali się w rolę bohaterów. Szczególnie często wymiana obsady następowała w przypadku dzieci głównych postaci, y oddać przebieg ich dorastania.

Z pewnością większość wiernych widzów „M jak Miłość” wciąż pamięta pierwszego serialowego Łukasza, syna Marty i Norberta. Dziecięcy aktor występował w serialu przez wiele lat, jednak później scenarzyści zdecydowali się wprowadzić nową twarz w ramach tej postaci. Tak wcielający się w Łukasza Franciszek Przybylski zniknął z ekranów, zastąpiony przez Adriana Żuchewicza. Wszyscy pamiętamy go jak zbuntowanego nastolatka. Aktor jednak dorósł i stał się młodym mężczyzną. Tak wygląda dziś!

Tak dziś wygląda pierwszy odtwórca roli Łukasza w „M jak Miłość”. Widzowie są zaskoczeni!

Franciszek Przybylski grał Łukasza Wojciechowskiego od pierwszego odcinka serialu aż do 2006 roku. Wzbudzał swoją grą wielką sympatię widzów, którzy dziś są ciekawi jak potoczyły się losy dziecięcego aktora. W sieci można znaleźć fotografie Franciszka Przybylskiego. Trzeba przyznać, że stał się naprawdę przystojnym młodym mężczyzną!

Franciszek Przybylski skończył przygodę z „M jak Miłość” w 2006 roku, jednak nie odszedł z branży filmowej. Dziś jest studentem Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi, a także pracuje jako operator filmowy i reżyser. Na profilu na Instagramie można znaleźć wiele zdjęć i filmów z jego udziałem.

źródło: Instagram/@fransiscop

Portal „Życie” informował: PO PUBLIKACJI NA INSTAGRAMIE HANNA LIS NIE SPODZIEWAŁA SIĘ FALI KOMENTARZY INTERNAUTÓW. TO, CO POWIEDZIELI NA TEMAT JEJ ZDJĘCIA JEST NIESAMOWITE

Przypomnij sobie: ANDRZEJ MŁYNARCZYK WYCOFAŁ SIĘ Z SHOW-BIZNESU. CO TERAZ ROBI TOMEK Z „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie” pisał również: ZENEK MARTYNIUK NIE WIE, CO MA ROBIĆ. OSTATNIE WYDARZENIA SPRAWIŁY, ŻE MUZYK OPADŁ Z SIŁ