Gdy 50-letnia Hanna Lis postanowiła uczcić 26 maja Dzień Matki i idąc śladem swoich kolegów i koleżanek opublikować na Instagramie skłaniające do refleksji zdjęcie nie mogła się spodziewać, że spotka się ono z takim wielkim podziwem, zainteresowaniem i masą pozytywnych komentarzy internautów. Dziennikarka od dawna nie spotkała się z tak ciepłym przyjęciem ze strony użytkowników sieci swoich publikacji i zdjęć zamieszczanych w social mediach!

Trudno się jednak dziwić użytkownikom Instagrama – ciężko przejść obojętnie obok fotografii z mamą Hanny Lis w roli głównej!

źródło: Instagram

Hanna Lis opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wywołało nieoczekiwaną falę zainteresowania! Zdjęcie powala na kolana

Hanna Lis nigdy nie ukrywała, że od dzieciństwa jest mocno związana ze swoja ukochaną mamą. Wiedząc, jak wiele jej zawdzięcza nie tylko w czasach dzieciństwa, ale również jako dorosła kobieta chciała w Dzień Matki oddać hołd ukochanej rodzicielce. W mediach kilka lat temu było głośno o ciężkiej chorobie mamy znanej dziennikarki. Hanna Lis niemal nie odstępowała jej na krok.

Jak informuje portal Pomponik.pl, 26 maja w poniedziałek wszystkie mamy obchodziły swoje święto i właśnie z tej okazji Hanna Lis postanowiła pokazać na Instagramie swoją mamę. Fani dziennikarki nie mogli wyjść z podziwu i zaskoczenia, gdyż osoba na zdjęciu wygląda dokładnie tak samo jak sama dziennikarka. Podobieństwo między Hanną Lis a jej mamą jest uderzające, wyglądają jak siostry bliźniaczki!

Internauci od razu to zauważyli, nazywając dziennikarkę sobowtórem własnej mamy.

- Mami. Dziękuję za to, że mogę być Jej córką. Po prostu - wyznała na Instagramie dziennikarka i później podziękowała wszystkim za niezwykle miłe wpisy pod zdjęciem.

źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… HANNA LIS O SWOJEJ CIĘŻKIEJ CHOROBIE I ZAGROŻONEJ CIĄŻY: "NIE DONOSI JEJ PANI, PANI HANIU, LEPIEJ PRZERWAĆ”

Jak informował portal Życie: IGA LIS JAK ANGELINA JOLIE. NAJNOWSZE ZDJĘCIE CÓRKI KINGI RUSIN NIE POZOSTAWIA WĄTPLIWOŚCI

Portal Życie pisał również o… NIEPOKOJĄCE INFORMACJE W SPRAWIE EMERYTUR STAŻOWYCH. RZĄD WSKAZAŁ DWIE PRZESZKODY W PRZYZNAWANIU ŚWIADCZENIA