Iga Lis to córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Dziewczyna dba o swoją prywatność i rzadko pojawia się na salonach. Jednak mimo to, ma wielu fanów, a świadczy o tym jej profil na Instagramie, który obserwuje 121 tysięcy internautów.

Iga nieczęsto dzieli się fotografiami z życia prywatnego. Dziewczyna na co dzień studiuje i mieszka w Londynie, stąd zapewne nie ma zbyt wiele czasu na social media.

Raczej sporadycznie publikuje zdjęcia z wakacji, czy spotkań z przyjaciółmi. W przeciwieństwie do tego, częściej dzieli się z internautami swoimi poglądami politycznymi, czy sprawami ważnymi społecznie.

Dziewczyna tak, jak jej znana mama odważnie manifestuje w sieci walkę o równość, tolerancję oraz prawa zwierząt. Nie boi się poruszać kontrowersyjnych kwestii i namawia młodych ludzi do czynnego zaangażowania w politykę kraju, np. poprzez uczestnictwo w wyborach.

View this post on Instagram

ja już zagłosowałam, a Wy?

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on

Ostatnio jednak Iga Lis pochwaliła się zdjęciem, które zrobiła podczas pobytu w Paryżu. Córka dziennikarki pozuje na nim na balkonie i łudząco przypomina...Angelinę Jolie. Podpisała je słowami "Paryż, miesiąc temu".

Internauci zwrócili uwagę na piękną paryską panoramę oraz na urodę Igi. Rozpuszczone włosy i podkreślone usta dodają dziewczynie niezwykle romantycznego uroku.

View this post on Instagram

Paris last month x

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on

Przypominamy, że Iga Lis jest w związku ze znanym polskim raperem - Taco Hemingwayem. Każde zdjęcie pary wywołuje wielkie emocje i jest głośno komentowane przez internautów.

Portal "Życie" pisał: OLAF LUBASZENKO JEST POWAŻNIE CHORY. AKTOR SZCZERZE OPOWIEDZIAŁ O SWOICH KŁOPOTACH ZDROWOTNYCH

Informował także...RÓŻE GALI 2019 ROZDANE. EMOCJONUJĄCE SŁOWA KINGI RUSIN: "TROCHĘ MOŻE PAŃSTWU POPSUJE TEN WIECZÓR"

Warto przypomnieć sobie o: IGOR HERBUT WZRUSZYŁ SWOICH FANÓW. NAPISAŁ WYJĄTKOWY UTWÓR DLA SYNKA