Andrzej Młynarczyk to aktor znany z wielu ról serialowych oraz filmowych. Swoją karierę na srebrnym ekranie zaczął od gościnnego występu w serialu „Świat według Kiepskich” w 1999 roku. Jego następne role to również występy serialowe – m.in. w „Plebanii”, „Na dobre i na złe”, „Fali zbrodni” i „Kryminalnych”.

Sporą popularność przyniosły mu role w „Kochaj mnie, kochaj!”, „Pierwszej miłości”, „Tylko miłość”, „Ile waży koń trojański?” oraz – a raczej przede wszystkim – w serialu „M jak miłość”, gdzie grał w latach 2007-2017.

W międzyczasie próbował swoich sił także w dubbingu – pracował przy produkcjach „Generator Rex” oraz „Batman: Odważni i bezwzględni”.

Andrzej Młynarczyk. Źródło: Youtube
Andrzej Młynarczyk. Źródło: Youtube

40-letni obecnie aktor z Krakowa nie pochodzi z artystycznej rodziny, jego rodzice byli inżynierami. Nie od początku planował karierę aktorską – jako dziecko marzył o pracy lekarza, geodety lub architekta. Później jego plany zweryfikowało dorastanie – postanowił zostać reżyserem.

Andrzej Młynarczyk pracował również jako aktor teatralny, brał udział także w kilku programach rozrywkowych, m.in. w „Tańcu z gwiazdami” w 2010 roku oraz w „Twoja twarz brzmi znajomo” w 2018.

Co się dzieje z Andrzejem Młynarczykiem?

Odtwórca roli Tomka z „M jak miłość” w pewnym momencie niemal całkiem usunął się w cień. Jego bohater, Tomek Chodakowski, został uśmiercony przez twórców serialu, a Młynarczyk po zakończeniu współpracy z ekipą serialu grał już tylko role epizodyczne.

Andrzej Młynarczyk. Źródło: Youtube
Andrzej Młynarczyk. Źródło: Youtube

Jak podaje Super Express, obecnie Andrzej Młynarczyk jest w Nowym Jorku – niedawno wystąpił w kościele św. Stanisława Kostki na Greenpoincie w Nowym Jorku podczas wieczoru poetyckiego, który zorganizowało Polish Filmmakers NYC, chcąc uczcić setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II.

Andrzej Młynarczyk recytował tam popularne wiersze papieża, m.in. „Uwielbiam cię” i „Miłość mi wszystko wyjaśniła". Podczas wieczorku poetyckiego nie było publiczności – wydarzenie transmitowane było na Facebooku.

Przypomnij sobie o… PO PUBLIKACJI NA INSTAGRAMIE HANNA LIS NIE SPODZIEWAŁA SIĘ FALI KOMENTARZY INTERNAUTÓW. TO, CO POWIEDZIELI NA TEMAT JEJ ZDJĘCIA JEST NIESAMOWITE

Jak informował portal Życie: 29 MAJA 2020 ROKU. MINISTERSTWO ZDROWIA PRZEKAZUJE SMUTNE STATYSTYKI. SĄ POTWIERDZONE KOLEJNE ZAKAŻENIA W KRAJU

Portal Życie pisał również o… ZENEK MARTYNIUK NIE WIE, CO MA ROBIĆ. OSTATNIE WYDARZENIA SPRAWIŁY, ŻE MUZYK OPADŁ Z SIŁ