Nie da się ukryć, że Tatjana Babienkova (Tanya Babenkova) jest postacią, która wygląda i zachowuje się niemal tak samo jako główna bohaterka „Zniewolonej”, czyli Katia (Katerina Kowalczuk). Fani poprzednio emitowanego w TVP seriali historycznego znajdą ogrom punktów wspólnych z historią Katii – piękna, bardzo młoda pochodząca z chłopstwa pańszczyźnianego dziewczyna w ciągu szybkiego czasu spadnie na samo dno hierarchii społecznej i będzie cierpieć katusze z tego powodu!

Nowy serial na antenie TVP1! To historia łudząco podobno „Zniewolonej”

Polina będzie miała trzech adoratorów – dwóch typów spod ciemnej gwiazdy i jednego bohatera, w którym dziewczyna niezwykle mocno się zakocha. Widzowie „Zniewolonej” z pewnością znajdą coś dla siebie w „Cenie wolności” – będzie wielki dramat Z historycznym tłem, piękna miłości, krew i łzy!

Tak prywatnie wygląda odtwórczyni głównej roli w „Cenie wolności”. Serial będzie emitowany od 8 czerwca, w poniedziałek o 20.35 na TVP1.

źródło: Instagram

„Cena wolności” jest rosyjskim odpowiednikiem „Zniewolonej”. Główna bohaterka serialu, Polina jest świetnie wykształconą i ułożoną młodą kobieta, która odebrała najlepsze wychowanie. Jak to możliwe? Dziewczyna została adoptowana przez księcia Aleksieja Pietrowicza Gołowina (Władysław Wietrow).

Tak samo jak w „Zniewolonej” losy Poliny wywrócą się do góry nogami. Nagle podczas balu organizowanym przez jsięcia ojczyma dojdzie do wielkiej targedii, która spowoduje, że Polina spadnie na samo dno społecznej hierarchii. Scenariusz serialu został wpisany w koniec XIX wieku w wyższych sferach rosyjskich.

źródło: Instagram

Już w pierwszym odcinku, Polina straci swojego ukochanego ojczyma, który umrze na jej oczach. Właśnie przez to Polina stanie się niewolnicą. Dziewczyna zostanie sprzedana z całym majątkiem zmarłego księcia.

Siergiej, młody mężczyzna, który miał stać się zięciem księcia i mężem Poliny w ułamku sekundy ją porzuci, a ona sama stanie się sługą. W jej życiu znajdzie się rywal Siergieja, Andriej, który zyska cały majątek księcia i będzie chciał stać się właścicielem samej Poliny…

W tym momencie pojawi się pozytywny bohater, czyli Dmitrij (Artem Kryłow), który pokocha Polinę z wzajemnością. Przed młodymi stanie jednak wiele przeszkód w drodze do szczęścia…

Przypomnij sobie o… JANUSZ KORWIN MIKKE PRZYŁAPANY NA PLAŻY. DZIWNE ZACHOWANIE ZNANEGO POLITYKA PRZYKUŁO UWAGĘ

Jak informował portal Życie: NIEPUBLIKOWANE DOTĄD ZDJĘCIE JOANNY KWAŚNIEWSKIEJ UJRZAŁO ŚWIATŁO DZIENNE. WSZYSTKO ZA SPRAWĄ CÓRKI BYŁEJ PIERWSZEJ DAMY RP

Portal Życie pisał również o… LECH WAŁĘSA PONOWNIE WZBUDZIŁ SPORO KONTROWERSJI. CO TYM RAZEM JEST POWODEM ZŁOŚLIWYCH KOMENTARZY