Ostatni koncert, który został zorganizowany przez Telewizję Polską wywołał falę oburzenia nie tylko wśród widzów ale także i celebrytów.

Kontrowersyjne wydarzenie

Przypomnijmy, że TVP zorganizowało koncert z okazji Dnia Matki, który odbył się na deskach Teatru Polskiego w Warszawie.

Wśród gwiazd, które znalazły się na scenie pojawiła się między innymi Roksana Węgiel, czy też Zenek Martyniuk.

Koncert odbył się mimo obostrzeń jakie panowały w naszym kraju. Nietrudno było zauważyć, że na artyści na scenie nie zachowywali odpowiedniego dystansu pomiędzy sobą.

Co więcej, na widowni znajdowało się mnóstwo osób, które świetnie się bawiły. Nikt nie miał maseczek ochronnych, a odległości pomiędzy poszczególnymi widzami były o wiele mniejsze niż dwa metry.

Jak donosi portal Wirtualna Polska, całą sytuację mocno skomentowało wiele osób, również ze świata rozrywki. Ostatnio głos zabrał nawet Mateusz Damięcki.

Instagram: mateuszdamiecki

Mocne słowa

- Nie, nie zgadzam się z tymi, którzy uważają, że ten koncert był strzałem w kolano. Nie mógł być. Wiemy już bowiem, że nasi władcy nie robią nic ani przypadkowo, ani nieudolnie. Wszystko czemuś służy - skomentował aktor.

- Zdjęcie premiera bez maski w restauracji na przykład służyło przydania oryginalności sposobowi, w jaki rząd postanowił poinformować społeczeństwo o nowych rozluźnieniach obostrzeń, w myśl zasady - jedno dobre zdjęcie zamiast tysiąca słów - kontynuował Damięcki w swoim wpisie na Facebooku.

Po krótkim ironicznym wstępie Mateusz Damięcki nabrał powagi i stanowczo odniósł się do wydarzeń z ostatnich dni. Najmocniejsze słowa padły na koniec.

- Pozostali ludzie, Ci którzy nigdy nie mieli wątpliwości, że na PiS i Pana Andrzeja Dudę nie zagłosują, wiedzą, że to, co się dzieje dziś w Polsce, cały ten koncert, to po prostu, zwykle skur.......o - zakończył aktor.

Cały wpis Mateusza Damięckiego na temat koncertu TVP można przeczytać poniżej.

Nie, nie zgadzam się z tymi, którzy uważają, że ten koncert był strzałem w kolano. Nie mógł być. Wiemy już bowiem, że...

Gepostet von Mateusz Damięcki am Mittwoch, 27. Mai 2020

Przypomnij sobie o… JANUSZ KORWIN MIKKE PRZYŁAPANY NA PLAŻY. DZIWNE ZACHOWANIE ZNANEGO POLITYKA PRZYKUŁO UWAGĘ

Jak informował portal Życie: NIEPUBLIKOWANE DOTĄD ZDJĘCIE JOANNY KWAŚNIEWSKIEJ UJRZAŁO ŚWIATŁO DZIENNE. WSZYSTKO ZA SPRAWĄ CÓRKI BYŁEJ PIERWSZEJ DAMY RP

Portal Życie pisał również o… LECH WAŁĘSA PONOWNIE WZBUDZIŁ SPORO KONTROWERSJI. CO TYM RAZEM JEST POWODEM ZŁOŚLIWYCH KOMENTARZY