Kilka dni temu obchodziliśmy w naszym kraju Dzień Mamy. Nie ulega wątpliwości, że jest to jedno z najpiękniejszych świat świeckich, jakie znajdziemy w kalendarzu.

Ważny dzień dla wielu osób

W tym wyjątkowym dniu wiele osób dziękuje swoim rodzicielkom za trud jaki włożyły w wychowanie i opiekę. Niejednokrotnie to właśnie mamy poświęcają swoje kariery, stanowiska i plany, aby wychować swoje dzieci.

26 maja w Internecie pojawiło się mnóstwo zdjęć dzieci ze swoimi mamami. Wszyscy wrzucali pamiątkowe fotografie, mimo że nie są już dziećmi z perspektywy wieku.

Nie zabrakło także postów i podziękowań dla tych mam, których niestety zabrakło już na naszym świecie.

Również wielu celebrytów zdecydowało się publicznie podziękować swoim mamom i opublikować zdjęcia z młodości.

Instagram: aleksandraleksandrowna

Uroczy post Aleksandry Kwaśniewskiej

Wśród takich osób znalazła się także Aleksandra Kwaśniewska. Córka byłej pary prezydenckiej opublikowała na swoim profilu na portalu Instagram zdjęcie, na którym jest wraz ze swoją ukochaną mamą - Jolantą Kwaśniewską.

Pod fotografią Aleksandra Kwaśniewska nie dodała żadnego opisu, oprócz kilku wymownych hashtagów.

Internauci natychmiast zaczęli licznie komentować opublikowany post. Nie ukrywali tego, że bardzo lubią Jolantę Kwaśniewską i darzą ją ogromnym szacunkiem!

- Taką Mamitę należy mnożyć I dodawać do najdroższych szanderlierów w Harrodsie! Zazdro;

- Uwielbiam Pani Mamę;

- Nie tylko mama ale piękna i najwspanialsza Pierwsza Dama Polski ... pozdrawiam Mamę i Córkę... - to tylko niektóre z licznych komentarzy pod postem Aleksandry Kwaśniewskiej.

Nie ulega też wątpliwości, że kobiety są do siebie niesamowicie podobne. Zresztą zobaczcie sami!

Instagram: aleksandraleksandrowna

Przypomnij sobie o… JANUSZ KORWIN MIKKE PRZYŁAPANY NA PLAŻY. DZIWNE ZACHOWANIE ZNANEGO POLITYKA PRZYKUŁO UWAGĘ

Jak informował portal Życie: MINISTERSTWO ZDROWIA OPUBLIKOWAŁO NAJNOWSZY RAPORT DOTYCZĄCY KORONAWIRUSA W POLSCE. W NIEKTÓRYCH REJONACH SYTUACJA WYMYKA SIĘ SPOD KONTROLI

Portal Życie pisał również o… LECH WAŁĘSA PONOWNIE WZBUDZIŁ SPORO KONTROWERSJI. CO TYM RAZEM JEST POWODEM ZŁOŚLIWYCH KOMENTARZY