Ostatnio Janusz Korwin Mikke został przyłapany na plaży kiedy to odpoczywał wraz z żoną i dziećmi.

Rodzinna wycieczka polityka

Prawdopodobnie polityk zostałby niezauważony gdyby nie jego specyficzne zachowanie, które mocno przykuło uwagę odpoczywających obok osób.

Janusz Korwin Mikke pojawił się ostatnio na plaży nad jeziorem Świder wraz ze swoją młodą żoną oraz dwójką dzieci. Prawdopodobnie jezioro było celem ich rowerowej wycieczki.

Kiedy tylko polityk wraz z rodziną dojechał nad jezioro, postanowił spędzić czas o wiele inaczej niż pozostali urlopowicze. Mianowicie Janusz Korwin Mikke nie wszedł do wody, aby zaczerpnąć kąpieli, to co zrobił zadziwiło wszystkich.

Jak się okazuje, Janusz Korwin Mikke położył się bezpośrednio na piasku, a twarz skierował w jego stronę. Wyglądał na wykończonego.

screen: Super Express

Problemy zdrowotne mocno dają się we znaki

Wiele osób pomyślało, że to problemy rodzinne, czy też natłok obowiązków jest powodem takiego zachowania Janusza Korwina Mikke. Powód jest jednak zupełnie inny niż się spodziewaliśmy.

Polityk mimo swojego wieku, świetnie się trzyma. Tym razem jednak, nie ulega wątpliwości, że dopadły go problemy zdrowotne.

Jak się okazuje, Janusz Korwin Mikke doznał ostatnio niespodziewanego urazu pleców, który w połączeniu z długą jazdą na rowerze mocno dał mu w kość.

Z tego właśnie powodu, zaraz po zejściu z roweru padł na piasek i starał się opanować uporczywy ból pleców. Czy podjęte działania przyniosły oczekiwane efekty?

Nie pozostaje nic innego, jak mieć nadzieję, że po krótkim odpoczynku zdrowie znanego polityka wróciło do normy.

screen: Super Express

Przypomnij sobie o… MARYLA RODOWICZ MA NOWY SAMOCHÓD. POTRZEBOWAŁA GO PO TYM, JAK POPRZEDNIE ZABRAŁ JEJ MĄŻ

Jak informował portal Życie: MINISTERSTWO ZDROWIA OPUBLIKOWAŁO NAJNOWSZY RAPORT DOTYCZĄCY KORONAWIRUSA W POLSCE. W NIEKTÓRYCH REJONACH SYTUACJA WYMYKA SIĘ SPOD KONTROLI

Portal Życie pisał również o… WAŻNA DECYZJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA. DONIESIENIA NA TEMAT LECZNICZYCH WŁAŚCIWOŚCI JEDNEGO Z LEKÓW OKAZAŁY SIĘ FAŁSZYWE