O swoich doświadczeniach z domową kwarantanną opowiada były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Jak podaje "Fakt", były prezydent pochwalił się swoimi doświadczeniami zdobytymi podczas pobytu w domu. Zdumiewające odkrycia i eksploracja domowych pieleszy stała się dla polityka prawdziwą przygodą, którą przeżył z ukochaną żoną.

Nieskończona ciekawość i kreatywność

Gdy Ministerstwo Zdrowia pozamykało nas w izolacji, pierwsze momenty były wykorzystane na odpoczynek, nadrobienie literackich zaległości, hobby...lecz po pewnym czasie, gdy wszystkie sezony seriali już obejrzeliśmy, książki przeczytaliśmy i setny raz zrobiliśmy przemeblowanie, przyszła pora na coś nowego...i wtedy się zaczęło! Piosenki, występy, skecze...

Ludzka kreatywność jest po prostu boska! Udowodnił to Aleksander Kwaśniewski, który choć "Ameryki nie odkrył",z zachwytem i pasją opowiada o czasie spędzonym w domu z żoną i o czynnościach domowych, które okazały się być całkiem proste! Jego słowa o żonie Jolancie i czasie izolacji społecznej wzruszają.

YT

To czas, gdy nie da się żyć tylko po swojemu. Trzeba brać pod uwagę potrzeby drugiej osoby, być cierpliwym, wyrozumiałym, współpracować i pielęgnować to, co wspólne. Gdy wszystkie prace domowe spoczywają tylko na jednej stronie, czyli najczęściej na kobiecie, to musi doprowadzać do konfliktów. Nie wyobrażam sobie, żeby w czasie tak długiej kwarantanny małżonkowie nie pomagali sobie w sprzątaniu, w praniu, w gotowaniu, w tych wszystkich obowiązkach, które zajmują przecież mnóstwo czasu.

To, co jest najpiękniejsze w naszym związku to to, że po tylu latach nie tylko jesteśmy małżeństwem, kochamy się, ale jesteśmy parą najlepszych przyjaciół. Moja żona na pewno jest moim najlepszym przyjacielem a ja wierzę w to, że jestem jej najlepszym przyjacielem. To najwspanialszy stan, lubimy spędzać czas razem, mamy podobne zainteresowania, a nawet jeśli nie są podobne, wiemy, kto musi mieć swoją strefę wolności zapewnioną.

Czwarty etap łagodzenia obostrzeń: Czwarty etap łagodzenia obostrzeń przed nami. Od pierwszego czerwca wchodzi nowe obostrzenie. Czy wszystkie deklarowane restrykcje zostaną zniesione?

Skutki odwołania wizyt lekarskich: Coraz większa liczba Polaków zgłasza się na szpitalne oddziały ratunkowe. Lekarze alarmują, że to wstęp do problemów