Obok postaci Lecha Wałęsy nie da się przejść obojętnie. Były prezydent jest osoba, którą albo się kocha, albo nie ma się o niej dobrego zdania.

Kontrowersyjna postać

Niestety ostatnio sporo osób głośno komentuje poczynania byłego prezydenta. Społeczeństwo krytykuje jednak nie tylko poglądy Lecha Wałęsy, ale coś jeszcze.

Lech Wałęsa mimo swojego wieku uwielbia zaskakiwać wyglądem. Niejednokrotnie już miał na sobie pomarańczowe okulary, które były niemal identyczne jak te, które nosił Bono - artysta grupy U2.

Jednak tym, co najmocniej przykuło uwagę praktycznie wszystkich Polaków były niecodzienne koszulki byłego prezydenta z ogromnym napisem „Konstytucja”.

Co więcej, Lech Wałęsa założył taki T-shirt nawet na tak poważną uroczystość, jaką był pogrzeb Georga H.W. Busha.

Jak się jednak okazuje Lech Wałęsa nie przestanie nas zaskakiwać. Tym razem na celowniku znalazł się jednak inny element garderoby emerytowanego prezydenta.

Lech Wałęsa / YouTube

Niecodzienne zdjęcie

Jak wskazuje portal Super Express, Lech Wałęsa na swoim profilu Na Facebooku opublikował ostatnio zdjęcie w swojej ulubionej koszulce z napisem „Konstytucja” do której postanowił przypiąć sobie przypinkę z Matką Boską. Jednak jest coś jeszcze co szczególnie mocno przykuło uwagę internautów.

Były prezydent założył bowiem maseczkę ochronną z takim samym napisem! Dodatkowo do zdjęcia dopisał jeszcze wymowny komentarz „Nam ust nie zablokują!”.

Pod postem Lecha Wałęsy niemal natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze. Wiele z nich stanowczo wskazuje na to, że pomysł prezydenta nie spotkał się z entuzjazmem Polaków.

- Przecież sam sobie właśnie zakneblowałeś;

- No akurat pan panie Wałęsa to zawsze gadał aż za dużo - to tylko niektóre z wielu komentarzy.

Znalazły się jednak również takie osoby, które mocno popierają Lecha Wałęsę.

- Panie Prezydencie wielkie dzięki za Polskę posowiecką. Gratuluje poczucia humoru i niezłomności. Życzę zdrowia i żeby był Pan z nami jak najdłużej - napisał jeden z fanów prezydenta Lecha Wałęsy.

Nie ulega jednak wątpliwości, że były prezydent doskonale wie, jak wywołać burzę w sieci i być w centrum uwagi!

Nam ust nie zakneblują !

Gepostet von Lech Wałęsa am Donnerstag, 28. Mai 2020

Przypomnij sobie o… JANUSZ KORWIN MIKKE PRZYŁAPANY NA PLAŻY. DZIWNE ZACHOWANIE ZNANEGO POLITYKA PRZYKUŁO UWAGĘ

Jak informował portal Życie: MINISTERSTWO ZDROWIA OPUBLIKOWAŁO NAJNOWSZY RAPORT DOTYCZĄCY KORONAWIRUSA W POLSCE. W NIEKTÓRYCH REJONACH SYTUACJA WYMYKA SIĘ SPOD KONTROLI

Portal Życie pisał również o… WAŻNA DECYZJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA. DONIESIENIA NA TEMAT LECZNICZYCH WŁAŚCIWOŚCI JEDNEGO Z LEKÓW OKAZAŁY SIĘ FAŁSZYWE