Trzeba przyznać, że Iga Lis jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w naszym kraju. Córka dziennikarzy: Kingi Rusin i Tomasza Lisa może pochwalić się aż 136 tysięcy obserwatorów na Instagramie, ogromnym zainteresowaniem mediów, a także związkiem z najpopularniejszym obecnie raperem w Polsce – Taco Hemingwayem, z którym tworzy jedną z najbardziej medialnych par młodego pokolenia w polskim show-biznesie.

Dziewczyna ma także możliwość studiowania na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Londynie. Nic zatem dziwnego, że żyje na pełnych obrotach i nieustannie podróżuje.

Iga Lis przyłapana przez paparazzi. Spieszyła się na pociąg w towarzystwie tajemniczego mężczyzny!

Mieszkająca na co dzień w Londynie Iga Lis, młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa zdecydowała się zostać w Warszawie, gdzie odbywa zajęcia w trybie online. Prowadząca dość światowe życie dziewczyna Taco Hemingwaya została przyłapana przez paparazzi w centrum Warszawy, zmierzając na Dworzec Centralny na pociąg do Krakowa.

Celebrytka nie była jednak sama, a towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna, którym okazał się Maciej Musiałowski, młody polski aktor, który wcielił się niedawno główną rolę w filmie Jana Komasy „Sala samobójców”.

źródło: Pudelek.pl

Iga Lis znana jest wyjątkowej dbałości o wygląd i strój. Młoda modelka chcąc podkreślić wizerunek założyła jeansy i prosty, klasyczny biały t-shirt, na który narzuciła płaszcz ze skóry. Zgodnie z przepisami Iga Lis i Maciej Musiałowski mieli na twarzy maski ochronne.

Jak donosi serwis Pudelek.pl, Igę Lis i Macieja Musiałowskiego do Krakowa przyciągnął pewien tajemniczy projekt. Obojgu w drodze na pociąg wyjątkowo dopisywały humory. Taco będzie zazdrosny?

źródło: Pudelek.pl

Portal „Życie” informował: PO PUBLIKACJI NA INSTAGRAMIE HANNA LIS NIE SPODZIEWAŁA SIĘ FALI KOMENTARZY INTERNAUTÓW. TO, CO POWIEDZIELI NA TEMAT JEJ ZDJĘCIA JEST NIESAMOWITE

Przypomnij sobie: ANDRZEJ MŁYNARCZYK WYCOFAŁ SIĘ Z SHOW-BIZNESU. CO TERAZ ROBI TOMEK Z „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie” pisał również: ZENEK MARTYNIUK NIE WIE, CO MA ROBIĆ. OSTATNIE WYDARZENIA SPRAWIŁY, ŻE MUZYK OPADŁ Z SIŁ