Jak podaje portal „Pomponik”, początki pracy w mediach nie były dla Kingi Rusin najłatwiejsze i kosztowały ją wiele łez. Życie też jej nie rozpieszczało, ale paradoksalnie to wyszło jej na dobre. Stała się silniejsza i bardziej pewna siebie i własnej kobiecości. Jak zmieniała się przez lata?

Droga do popularności

Kinga Rusin poznała swojego wieloletniego męża w Telewizji Polskiej w 1993 roku, kiedy Kinga zaczęła pracę w TVP. Program, który miała prowadzić nie wszedł nigdy na antenę, ale dziennikarka pozostała w telewizji jako tłumacz. Pracowała również w redakcji programu „Randka w ciemno” i jaki spikerka.

Wyszła za mąż za Tomasza Lisa w 1994 roku. Oboje przenieśli się do Stanów Zjednoczonych i do kraju wrócili dopiero po trzech latach. Kinga zaczęła wówczas prowadzić program „Wizjer TVN”. Narodziny córek Poli (1996) i Igi (2000), wyłączyły ją na jakiś czas z aktywności zawodowej.

YouTube/Plejada

YouTube/Gossip TV

Daleko od ideału

Pierwsze stylizacje Kingi Rusin nie były specjalnie udane. Były nietrafione i zdecydowanie nie podkreślały jej urody. W 2006 roku rozwiodła się z mężem. Tomasz Lis zostawił ją dla dawnej przyjaciółki Hanny Smoktunowicz. Gwiazda została sama z córkami.

Rok wcześniej otrzymała propozycję poprowadzenia programu „Dzień Dobry TVN”, którą przyjęła. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. To właśnie ten program śniadaniowy przyniósł jej największą popularność.

Nie było jednak łatwo łączyć samotną opiekę nad córkami i domem z wielogodzinnymi nagraniami w telewizji. W wywiadach często podkreślała, że była wykończona. Nie miała nawet czasu zadbać o siebie.

pomponik.pl

pomponik.pl

Bardziej pewna siebie

Kolejnym przełomowym momentem w jej życiu był występ w programie „Taniec z gwiazdami”. To właśnie on pozwolił jej nabrać większej pewności siebie i odkryć własną kobiecość. W programie wygrała coś więcej niż kryształową kulę.

Sukcesy zawodowe, zdobyta pewność siebie i nowa miłość sprawiły, że dziennikarka rozkwitła. Wyraźnie schudła i znalazła czas, żeby zadbać o siebie. Na jej twarzy zagościł uśmiech. Niemała zasługa w tym Marka Kujawy, z którym Rusin związana jest od 2010 roku.

Kinga postawiła na zdrowy tryb życia, zaangażowała się w działania na rzecz ekologii. Wszystkie doświadczenia te dobre i te złe, pozwoliły jej stać się dojrzałą, pewną siebie i piękną kobietą.

YouTube/Kocham Polskę

YouTube/Kocham Polskę

YouTube/Plotka 24h

Jak podoba się wam przemiana dziennikarki?

To też może cię zainteresować: Po publikacji na Instagramie Hanna Lis nie spodziewała się fali komentarzy internautów. To, co powiedzieli na temat jej zdjęcia jest niesamowite

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Andrzej Młynarczyk wycofał się z show-biznesu. Co teraz robi Tomek z „M jak miłość”

O tym się mówi: Zenek Martyniuk nie wie, co ma robić. Ostatnie wydarzenia sprawiły, że muzyk opadł z sił