Jarosław Kaczyński pozostaje jednym z najbardziej wpływowych oraz znanych polityków. 70-letni mężczyzna jest prezesem Prawa i Sprawiedliwości. Niewiele mówi się o nim w kontekście życia prywatnego, a tymczasem polityk jest ciekawą osobą, w jego życiu można znaleźć sporo smaczków.

Tajemnice Jarosława Kaczyńskiego

Wiadomo nie od dziś, że Jarosław Kaczyński kocha jeść. Jednak sam przyznał, że zdecydowanie woli spożywać potrawy niż je przygotowywać – lata temu próbował swoich sił w kuchni i nie szło mu to zbyt dobrze, więc zaniechał dalszych eksperymentów.

Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube
Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube

Obiady, które gotował, nie przypadły do gustu jej mamie – dobrej kucharce. Niekiedy nawet do tego stopnia, że powiedziała synowi wprost, iż jego dania nie są smaczne.

Ostatecznie Jarosław Kaczyński poddał się i nie eksperymentuje już w kuchni – wybiera teraz inne jedzenie. Co i gdzie lubi jeść prezes?

Jak podaje Pomponik, Jarosław Kaczyński już od kilku lat jest stałym klientem bistro mieszczącego się w centrum Warszawy. Prezes PiS zamawia jedzenie z dostawą, a że nie jest zbyt wybredny, przygotowywane dania zazwyczaj spełniają jego oczekiwania kulinarne.

Okazuje się, że Jarosław Kaczyński jest wielbicielem zupy ogórkowej i frytek. Jednak gdy gościł w „Pytaniu na śniadanie”, ujawnił nieco więcej. Polityk przepada także za innymi daniami.

Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube
Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube
Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube

Wśród ulubionych dań prezesa znajduje się również bigos, placki ziemniaczane, pierogi ruskie czy kotlet schabowy z kapustą. To jeszcze nie wszystko.

Jak wyznał Jarosław Kaczyński, niezbyt lubi słodycze, więc raczej rzadko jada desery. Chyba, że podana zostanie jedna rzecz…

„Ja nie przepadam za słodyczami, ale jest jeden wyjątek - rurki z kremem” – zdradził prezes PiS.

Przypomnij sobie o… SEKRETY MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ WYCHODZĄ NA JAW. ZNANY REŻYSER ZDRADZA PRAWDĘ

Jak informował portal Życie: SZCZERE WYZNANIE KASI CICHOPEK I MARCINA HAKIELA NA TEMAT KOLEJNEJ CIĄŻY AKTORKI. FANI SĄ ZDUMIENI, TEGO SIĘ NIE SPODZIEWALI

Portal Życie pisał również o… KRZYSZTOF JACKOWSKI ODNIÓSŁ SIE DO POJAWIENIA SIE NOWEGO TROPU W SPRAWIE ZAGINIONEGO DZIECKA. CZY JEST SZANSA NA ROZWIĄZANIE ZAGADKI JEJ ZNIKNIĘCIA?