Jak podaje „Super Express”, 3 czerwca pojawiły się nowe fakty w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Angielskie media donoszą, że w porwanie dziewczynki mógł być zaangażowany 43-letni Niemiec, odbywający karę więzienia za przestępstwa seksualne. Czy trop okaże się właściwy? Odpowiedź na to pytanie zdradził jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Zaginięcie dziewczynki

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy wreszcie uda się ustalić co stało się z małą Maddie, która zniknęła bez śladu w czasie wakacji w Portugalii. W angielskich mediach pojawiła się informacja, że ze sprawą związany jest 43-letni Niemiec, który odsiaduje karę za przestępstwa seksuane.

Mężczyzna miał przebywać w feralną noc w pobliżu hotelu, w którym zatrzymała się rodzina dziewczynki. „Był w rejonie Praia de Luz, gdzie przebywała McCann, kiedy zniknęła. O godzinie 19.32 odebrał telefon, rozmowę zakończył się o godzinie 20.02” – poinformował w rozmowie z BBC jeden z badających sprawę policjantów.

Poinformował również, że w sprawie prowadzone jest już śledztwo. Na Twitterze opublikowano zdjęcia samochodu, którym miał poruszać się 43-latek i poproszono wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje w sprawie o poinformowanie policji.

YouTube

Krzysztof Jackowski o sprawie Madeleine

„Super Express” poprosił o komentarz w sprawie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, który miał pomóc policji już w ponad 700 sprawach dotyczących zaginięć. Co powiedział jasnowidz z Człuchowa?

„Moim zdaniem ten trop nie jest właściwy” - skomentował Krzysztof Jackowski.

YouTube

Myślicie, że uda się wreszcie ustalić, co stało się z Madeleine McCann?

To też może cię zainteresować: Bunt w polskim szpitalu. Ratownicy medyczni pewnego szpitala powiedzieli „dość”. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W czerwcu na nasze konta emerytalne może trafić kilka tysięcy złotych. Wszystko dzięki zaskakująco wysokiej waloryzacji

O tym się mówi: IMGW wydało alerty, Polacy muszą mieć się na baczności. Pogoda zmieni się gwałtownie, meteorolodzy ostrzegają