Czasem w życiu zdarzają się sytuacje, które potrafią złamać serce. To właśnie jedna z nich.

Pewien mężczyzna oddał swojego ojca do domu opieki. Po ponad 7 latach ojciec zdecydował się skontaktować z synem – napisał do niego poruszający list.

Źródło: polityka.pl
Źródło: polityka.pl

List ojca do syna

„Drogi synu, tak długo cię nie widziałem. Dlatego postanowiłem napisać do ciebie list. Może to ostatni list w moim życiu. Przeczytaj to i pomyśl o tym. Kiedy się urodziłeś, twoja matka i ja byliśmy bardzo młodzi. Mieliśmy zaledwie 20 lat i niedawno się pobraliśmy. I ty stałeś się naszym szczęściem. Pamiętam, jak radowaliśmy się z waszych narodzin i robiliśmy nasze pierwsze plany. Byłeś uroczym dzieckiem. Kiedy miałeś 2 lata, pierwszy raz pojechaliśmy nad morze. Ty byłeś zachwycony falami. Zawsze staraliśmy się podróżować. Otworzyliśmy dla ciebie ten świat. Próbowaliśmy pokazać miasta i kraje. I cię uszczęśliwić. Pamiętam, jak postawiłeś pierwsze kroki i poszedłeś do szkoły. Jak się śmiałeś i płakałeś. Pamiętam twoją pierwszą miłość i pierwsze rozczarowanie. Zawsze kochałem cię nad życie. Jesteś moją dumą i największym osiągnięciem. Wiem, że jesteś bardzo dobry. W dniu, w którym oddałeś mnie do domu opieki, zdałem sobie sprawę, że tak będzie lepiej. Są lekarze, ludzie w moim wieku i mamy o czym rozmawiać. Ale czekałem na ciebie każdego dnia. Miałem nadzieję, że przyjedziesz z żoną i pokażesz mi moją wnuczkę. Potem powiesz mi, jak żyjesz i co nowego na świecie. Miałem nadzieję opowiedzieć wnuczce o świecie, który widziałem. Ale ciebie nie ma. Ostatnio widziałem cię w telewizji. Masz własny biznes i jesteś całkowicie szczęśliwy. Mówisz o sukcesie, ale zapominasz o jednej rzeczy. Mój ukochany synu, szczęście nie jest pieniędzmi. Twoje szczęście to córka i żona. Szczęście to miłość i wsparcie. Spróbuj zacząć żyć pełnią życia. Podróżuj, bądź z rodziną i żyj. Kochaj swoje życie, a nie pieniądze. I pamiętaj, twoja matka i ja zawsze robiliśmy wszystko dla ciebie, staraj się zrobić wszystko dla twojej córki. Wkrótce ujrzę twoją matkę w 'innym świecie' i powiem jej, jakim się stałeś. Silny, pracowity i - mam nadzieję - szczęśliwy. Z miłością, twój ojciec.”

Źródło: gloswielkopolski.pl
Źródło: gloswielkopolski.pl

Przypomnij sobie o… SEKRETY MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ WYCHODZĄ NA JAW. ZNANY REŻYSER ZDRADZA PRAWDĘ

Jak informował portal Życie: SZCZERE WYZNANIE KASI CICHOPEK I MARCINA HAKIELA NA TEMAT KOLEJNEJ CIĄŻY AKTORKI. FANI SĄ ZDUMIENI, TEGO SIĘ NIE SPODZIEWALI

Portal Życie pisał również o… KRZYSZTOF JACKOWSKI ODNIÓSŁ SIE DO POJAWIENIA SIE NOWEGO TROPU W SPRAWIE ZAGINIONEGO DZIECKA. CZY JEST SZANSA NA ROZWIĄZANIE ZAGADKI JEJ ZNIKNIĘCIA?