Agnieszka Woźniak-Starak przez kilka miesięcy niemal nie pokazywała się publicznie, nie udzielała się także w mediach społecznościowych i zrobiła sobie dłuższą przerwę zawodową. Musiała nabrać sił po stracie męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku.

Teraz popularna prezenterka wraca do dotychczasowego życia. Powoli zaczyna odnajdywać się w swoich dotychczasowych rolach, wraca do pełnienia swoich obowiązków, pokazuje się fotoreporterom i zaczyna coraz więcej publikować w mediach społecznościowych.

Agnieszka Woźniak-Starak z powrotem zaczęła się uśmiechać

42-letnia prezenterka coraz lepiej radzi sobie z powrotem do normalnego życia. Obecnie stara się czerpać radość nawet z małych rzeczy – minął już prawie rok od tragicznej śmierci jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka, przez ten czas zdążyła ochłonąć i pogodzić się z losem, teraz powoli wraca jej dobra energia.

Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram

Jak podaje Pomponik, od jakiegoś czasu znów pracuje w radiu, a w wolnym czasie nabiera sił, spacerując z ukochanymi psami. To jeszcze nie wszystko – prezenterka postanowiła spróbować także czegoś nowego.

Padło na jazdę konną. Jedno z ostatnich zdjęć przedstawia właśnie Agnieszkę Woźniak-Starak z koniem. Fotografię wykonała Kinga Rusin, która pokazuje koleżance po fachu, jak zachowywać się wobec koni oraz jak jeździć konno.

Agnieszka Woźniak-Starak wygląda na szczęśliwą. Na jej zmęczonej twarzy pojawił się uśmiech, co nie umknęło uwadze fanów. Jej obserwatorzy zgodnie zachwycają się tym, jak naturalnie i pięknie wygląda prezenterka, a także faktem, że w końcu zaczyna się uśmiechać.

Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram

Czy Agnieszka Woźniak-Starak właśnie znalazła nową pasję? Trzymamy kciuki za postępy w jeździe konnej i nie możemy się doczekać kolejnych zdjęć prezenterki, która jest w coraz lepszej formie!

Przypomnij sobie o… CO STANIE SIĘ Z ŁUKASZEM SZUMOWSKIM PO ZAWIROWANIACH WOKÓŁ JEGO OSOBY? JEST OFICJALNA DECYZJA, WIELU POLAKÓW NIE BĘDZIE ZADOWOLONYCH

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: NASTOLATEK WYPRÓBOWAŁ METODĘ „NA POLICJANTA”. TAKIEGO FINAŁU SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Portal Życie pisał również o… WIELU POLAKÓW CHCE POWROTU NIEDZIELE HANDLOWYCH. STANOWISKO POLSKICH WŁADZ OSTATECZNIE ROZWIEWA WĄTPLIWOŚCI