Magda Mołek zaliczyła na żywo na antenie TVN wielką wpadkę w trakcie rozmowy o kończącym się sezonie nowego serialu stacji, „Diagnoza”. Dziennikarka zapomniała się i ujawniła tożsamość głównej postaci kolejnego sezonu, nawiązując do roli Mai Ostaszewskiej.

Wpadki w programach na żywo to prawie codzienność, zawsze może coś pójść niezgodnie z planem. Jednak Magda Mołek kompletnie zapomniała się na wizji „Dzień Dobry TVN” i przypadkowo wyjawiła wielka tajemnicę stacji związaną z finałowym odcinkiem sezonu „Diagnozy”. Wywód przerwał dziennikarce Marcin Meller, mówiąc wprost, że producentka serialu „urwie im głowy” za zdradzanie tak ważnych dla fabuły produkcji szczegółów.

Magda Mołek z wielką wpadką podczas programu na żywo. W DDTVN wyjawiła zakończenie sezonu serialu „Diagnoza”

Magda Mołek musiała kompletnie zapomnieć o tym, czego nie powinna była powiedzieć w trakcie rozmowy z aktorami serialu i nieopatrznie wyjawiła go zagra główną postać w kolejnym sezonu. Producenci chcieli poprzez tok fabuły ujawnić aktorkę dopiero w finałowym odcinku sezonu.

Jak informuje portal Lelum.pl, szybko skorygował jej zachowanie towarzyszący jej Marcin Meller, który niejednoznacznie przeprosił ekipę produkującą serial za przypadkowe ujawnienie tak ważnej dla fanów produkcji informacji.

Tego typu sytuacje w mediach to normalna sprawa, jednak w przypadku seriali, które cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem widzów nie powinny się zdarzać. W końcu każdy z nas chciałby odkryć tajemnicę ostatniego odcinka ulubionego serialu samodzielnie.

źródło: YouTube

Przypomnij sobie o… KATARZYNA DOWBOR: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE O STANIE JEJ ZDROWIA. DZIENNIKARKA CIERPI NA NIEULECZALNĄ CHOROBĘ

Jak informował portal Życie: POLSCY EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ NIETYPOWE OBJAWY KORONAWIRUSA. ICH BADANIA ZNALAZŁY UZNANIE WŚRÓD ŚWIATOWYCH UCZONYCH

Portal Życie pisał również o… WAŻNE INFORMACJE DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z TELEWIZJI NAZIEMNEJ. BĘDĄ WIELKIE ZMIANY