Ten serial dziesięć lat temu miał niesamowitą oglądalność wśród produkcji TVN. Rodzima adaptacja komediodramatu z Wysp Brytyjskich „Cold Feet” przyciągała przed telewizory blisko dwa miliony widzów, podczas emisji serialu udało mu się zająć aż czwarte miejsce biorąc pod uwagę oglądalność.

Losy trzech bardzo kochających się, lecz wpadających w miłosne tarapaty par - Adama i Julii, Izy i Piotrka oraz Agnieszki i Krzysztofa cieszyły się wielkim zainteresowaniem. O jakim serialu mowa? Oczywiście o „Usta, usta”! telewizja TVN zapowiedziała wielki powrót produkcji na antenę!

Serial „Usta, usta!” wraca na antenę TVN! Informację na ten temat potwierdzają aktorzy!

Fani serialu mogą się cieszyć, bo emitowana do 2011 roku produkcja wraca na ekrany telewizorów. W główne role wcielali się Paweł Wilczak, Magdalena Różdżka, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska i Marcin Perchuć.

Okazuje się, że ruszają zdjęcia do nowego, czwartego sezonu produkcji. Nie wiadomo jednak, czy do serialu wróci Magdalena Róźdżka, gdyż jej bohaterka zginęła w ostatnim odcinku trzeciego sezonu. Nie wiadomo, jak tę kwestię rozwiążą scenarzyści serialu.

Informację na ten temat ostatecznie potwierdziła na swoim Instagramie Sonia Bohosiewicz, która wciela się w rolę Izy. Aktorka na InstaStories opublikowała szereg krótkich nagrań z planu produkcji. Powrót do serialu to również wielkie wydarzenie dla Pawła Wilczaka, który od lat nie grał w serialach, a jego ostatnia kinowa produkcja „Pan T.” cieszyła się wielkim zainteresowaniem.

Przypomnij sobie o… PIENIĄDZE W NASZYM PORTFELACH MOGĄ BYĆ WARTE ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ SIĘ NAM WYDAJE. JEŚLI POSIADASZ TE MONETY JESTEŚ PRAWDZIWYM SZCZĘŚCIARZEM

Jak informował portal Życie: 03.06.2020 ROK. NAJNOWSZE DANE PŁYNĄ Z MINISTERSTWA ZDROWIA. KOLEJNE PRZYPADKI ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM

Portal Życie pisał również o… JOLANTA KWAŚNIEWSKA ZDRADZIŁA, KTÓRA Z PRZYSZŁYCH PIERWSZYCH DAM PRZYPADŁA JEJ DO GUSTU NAJBARDZIEJ. JEJ WYBÓR JEST ZASKAKUJĄCY