Trzeba przyznać, że dziś droga do szybkiej kariery i dużych pieniędzy wcale nie jest tak trudna, jak się może wydawać. Media społecznościowe dają ku temu najlepsze pole do popisu, szczególnie, jeśli jest się dzieckiem znanej gwiazdy muzyki, kina czy telewizji.

Choć zdecydowana większość potomków znanych osób unika rozgłosu i nie chce żyć, bazując na znanym nazwisku, a nawet, jeśli idzie w podobną stronę, co rodzice to zachowuje odrębność to istnieje spora grupa młodych osób, które pragnąc rozgłosu, wykorzystują do tego m.in. Instagram.

Rośnie nowe pokolenie influencerów. To dzieci polskich gwiazd!

Na Instagramie od dawna jak grzyby po deszczu wyrastają nowe konta, bardzo często zakładane przez dzieci znanych osób. Niezwykle regularne, prawie codzienne prowadzenie kont na Instagramie lub Facebooku przynosi nastolatkom i młodym osobom nie tylko rozgłos, rzeszę fanów, prestiż, ale przede wszystkim pieniądze.

Nie chodzi jedynie o samo wyświetlenia zdjęć czy liczbę obserwatorów, ale przede wszystkim kontrakty reklamowe, które można w łatwy sposób zyskać, pokazując się na zdjęciach.

Zarobki z Instagrama często idąc w tysiące złotych, o czym rówieśnicy mogą jedynie pomarzyć. Stawki za post sponsorowany z lokowaniem produktu czy usługi może sięgać od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy!

Kto robi prawdziwą furorę na Instagramie spośród dzieci polskich gwiazd?

źródło: Instagram

Na Instagramie prężnie działa od pewnego czasu Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej, który doczekał się 13 tysięcy obserwujących go fanów

źródło: Instagram

Ola Kowalska, o której od pewnego czasu jest niezwykle głośno może pochwalić się 28 tysiącami fanów

źródło: Instagram

Niezłą liczbę subskrybentów osiągnęła również starsza z córek Kingi Rusin i Tomasza Lisa – Pola Lis. Obserwuje ją 33 tysiące osób.

źródło: Instagram

Całkiem dobrze na Instagramie radzi sobie również Allan Krupa, syn Edyty Górniak. Zgromadził 41 tysięcy obserwujących

źródło: Instagram

Monika Miller, wnuczka znanego polityka Leszka Millera zgromadziła 108 tysięcy obserwujących.

źródło: Instagram

Iga Lis, młodsza z córek Kingi Rusin i Tomasza Lisa ma na Instagramie 130 tysięcy obserwujących i do dziś jest uważana za najchętniej podglądaną wśród dzieci gwiazd.

źródło: Instagram

Rekordzistką wśród nastoletnich dzieci gwiazd jest Oliwia Bieniuk – córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. 17-latka ma aż 136 tysięcy fanów na Instagramie!

źródło: Instagram

Niezwykle chętnie jest obserwowana na Instagramie młoda aktorka, córka Wiktora Zborowskiego – Zosia Zborowska. Jej konto obserwuje dziś 306 tysięcy użytkowników!

Przypomnij sobie o… MARYLA RODOWICZ MA NOWY SAMOCHÓD. POTRZEBOWAŁA GO PO TYM, JAK POPRZEDNIE ZABRAŁ JEJ MĄŻ

Jak informował portal Życie: DANIEL MARTYNIUK ZAPOWIADA ZMIANĘ. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ FANOM SYN ZENKA MARTYNIUKA

Portal Życie pisał również o… ANNA BARDOWSKA POKAZAŁA DZIECKO. DO KOGO PODOBNA JEST DZIEWCZYNKA