Monika Miller zaskoczyła niemal wszystkich swoich fanów na Instagramie prezentując się w zupełnie nowej odsłonie. Jednak niewiele osób zauważyło na pierwszy rzut oka, na czym polega zmiana w życiu wnuczki najbardziej znanego polityka Lewicy. Moda kobieta zaprezentowała się w dość kusym stroju i ciemnych włosach, na czym fani preferującej jasne odcienie i blond na głowie celebrytce wyraźnie się skupili, komplementując, że świetne wygląda w ciemnym brązie, a nawet w czerni.

Nic dziwnego, ze właśnie kolor włosów przykuł największą uwagę obserwatorów Moniki Miller. Odkąd poluzowano obostrzenia związane z praca salonów fryzjerskich, panie niemal szturmem ruszyły do swoich fryzjerów, by przed wakacjami dokonać metamorfoz na swoich głowach. Okazuje się jednak, że Monika Miller nie przefarbowała włosów, a wykorzystała jedynie perukę do sesji fotograficznej. Jej przemiana dotyczy… biustu!

źródło: Instagram

Monika Miller zmniejszyła piersi! „Mój kręgosłup jest teraz szczęśliwy", przekonuje wnuczka Leszka Millera

To musiało być wielkie obciążenie, jeśli 25-latka decyduje się na tak radykalny zabieg jak zmniejszenie objętości piersi. Słynąca z wyrazistego wizerunku Monika Miller, która jest fanka tatuaży i piercingu tym razem postanowiła pomóc swojemu organizmowi i poszła pod nóż. Wnuczka Leszka Millera zdecydowała się powiedzieć o tym za pomocą hasztagów w postaci #operacja, #reduction, a w samym opisie zdjęcia zasugerowała, że zmniejszyła miseczkę z F do C.

- Gratuluję operacji! Sama o takiej myślę, bo kręgosłup wysiada! – zauważyła powód umieszczenia zdjęcia na Instagramie jedna z fanek. Monika Miller odpowiedziała komentującej, że jej kręgosłup już ma się znacznie lepiej i jest bardzo szczęśliwy.

źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… CZY DOROTA SZELĄGOWSKA SPODZIEWA SIĘ KOLEJNEGO DZIECKA? JEJ KOMENTARZ ROZWIEWA WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI

Jak informował portal Życie: CZY ZWIĄZEK MARTYNY WOJCIECHOWSKIEJ I PRZEMKA KOSSAKOWSKIEGO PRZETRWA TEN TRUDNY CZAS? PODRÓŻNICZKA SZCZERZE O ICH RELACJI

Portal Życie pisał również o… FANI „M JAK MIŁOŚĆ” BĘDĄ NIEPOCIESZENI. MUSZĄ POŻEGNAĆ SIĘ Z ULUBIONYM BOHATEREM