W trakcie sobotniego wydania programu na żywo „Wielkie Gotowanie” w stacji TVN doszło do niesamowitej sytuacji. Prowadząca show, Ewa Drzyzga wraz z kucharzem Michelem Moranem bawiła się świetnie. Obok niej startowała inna wielka postać stacji, Dorota Wellman w duecie z Mateuszem Gesslerem.

Jednak ogólną radość i wspólną zabawę zmącił wątek rodzinny jednego z uczestników. Temat pojawił się niespodziewanie i choć nie dotyczył bezpośrednio Ewy Drzyzgi to dziennikarka zalała się łzami.

Okazało się, że chodzi o Michela Morana. Kucharz i restaurator niezwykle mocno przeżywa epidemię koronawirusa, która rozdzieliła go z ukochanym synem, z którym nie może zobaczyć się od wielu tygodni.

źródło: Instagram

Wzruszenie odebrało głos Ewie Drzyzdze. Dziennikarka zalała się łzami podczas programu na żywo

Ewa Drzyzga była wyraźnie wzruszona sytuacją, która spotkała Michela Morana. Mimo, że show miało radosny wydźwięk dziennikarka nie potrafiła powstrzymać płaczu.

Dziennikarka obserwowała, jak trudno przychodzi Michelowi połączenie internetowe z synem, Andreą. Syn szefa kuchni od lat mieszka na francuskim terytorium, jednak mówimy o Nowej Kaledonii, która jest niezwykle oddalona od Polski. Ich rozmowę nieustannie przerywał słaby dostęp do Internetu.

Michel Moran nie mógł ukryć łez, a wkrótce i Ewa Drzyzga nie była w stanie ukryć swojego wielkiego wzruszenia. Niestety, Michel i Andrea szybko się nie zobaczą na żywo – powodem są zamknięte granice i niemożność latania.

Szefowi kuchni trzeba tylko współczuć, a Ewie Drzyzdze gratulować wielkiej empatii!

źródło: Instagram

Przypomnij sobie: DOROTA WELLMAN ŚWIĘTUJE SUKCES MĘŻA. DZIENNIKARKA NIE KRYJE SWOJEGO ZADOWOLENIA

Jak informował portal „Życie”: DOROTA WELLMAN WYŚMIANA NA WIZJI. JAK ZAREAGUJE DZIENNIKARKA

Portal „Życie” pisał również: TO WYJĄTKOWY DZIEŃ DLA MAGDY GESSLER. CO TAKIEGO ŚWIĘTUJE RESTAURATORKA