Magda Gessler jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Kobieta oprócz prowadzenia kulinarnego show „Kuchenne Rewolucje”, prowadzi także „Master Chefa”, angażuje się w wiele projektów reklamowych, ma swój kanał w serwisie YouTube i jest właścicielką kilku restauracji.

Dodatkowo kobieta ma udziały w firmie, która produkuje alkohole, posiada także swoją firmę „Ice Queen”, która wytwarza oraz sprzedaje lody.

Największą jednak popularność pani Magda uzyskała dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje”, w którym czuwa nad rewolucjami w upadających restauracjach. Gessler służy radą i uczy kucharzy, jak prawidłowo przyrządzać dania.

Magda Gessler. Źródło: Instagram
Magda Gessler. Źródło: Instagram
Magda Gessler. Źródło: Instagram

Magda Gessler świętuje swoje imieniny

Magda Gessler uwielbia kolorowe i wzorzyste stylizacje. Taką tez wybrała na swoje imieniny, które obchodziła w ubiegły czwartek. Restauratorka postanowiła z tej okazji zamieścić na swoim Instagramie wpis.

Jutro moje imię... Będzie świętowane. MAGDALENA, z czym wam się kojarzy to imię? 29 maja. Lubie ten dzień, tyle kwiatów wówczas kwitnie i część mam tego dnia pod moim nosem - napisała Magda Gessler.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Internauci składali restauratorce życzenia. Wśród wszystkich komentarzy znalazł się ten wyjątkowy. Magda Gessler została nazwana… BOGINIĄ!

Wszystkiego najbardziej kolorowego na świecie pani Magdo w dniu imienin. A słońce niech świeci codziennie.

Wszystkiego dobrego pani Magdo z okazji imienin. Miłego świętowania.

Przepięknie, prawdziwa bogini wiosny! Besos pani Madziu - pisali internauci.

Przypomnij sobie o… KATARZYNA DOWBOR: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE O STANIE JEJ ZDROWIA. DZIENNIKARKA CIERPI NA NIEULECZALNĄ CHOROBĘ

Portal Życie pisał również o… WAŻNE INFORMACJE DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z TELEWIZJI NAZIEMNEJ. BĘDĄ WIELKIE ZMIANY