Dorota Wellman to jedna z najbardziej uwielbianych przez widzów dziennikarek. Ceniona jest przede wszystkim za swoją rzetelność oraz charyzmatyczną osobowość.

Widzowie zdążyli ją poznać za sprawą programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN", który od wielu lat prowadzi w parze z Marcinem Prokopem. Prezenterzy już od wczesnych godzin porannych dostarczają swoim widzom solidną dawkę humoru.

Mimo, że niemal każdy zdaje sobie sprawę z ogromnego doświadczenia zawodowego Doroty Wellman, to jednak bardzo niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym.

Dziennikarka na ogół nie wypowiada się na ten temat. Z tego względu bardzo mało osób wie, kim w zasadzie jest jej mąż. Jak się okazuje, również pracuje w środowisku artystycznym.

Kim jest mąż Doroty Wellman?, źródło: Pomponik
Kim jest mąż Doroty Wellman?, źródło: Pomponik
Kim jest mąż Doroty Wellman?, źródło: Pomponik

Co wiadomo o mężu Doroty Wellman?

Mąż Doroty Wellman podobnie jak ona na co dzień pracuje branży medialnej. Krzysztof Wellman jest fotogtafem, fotosistą i fotografikiem. 62-letni artystka należy do Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Fotografików.

Co ciekawe, współpracował z wieloma cenionymi reżyserami, takimi jak Juliusz Machulski, Krzysztof Kieślowski czy Władysław Pasikowski.

W jednym z wywiadów, Dorota Wellman zdradziła, co uwiodło ją w jej przyszłym mężu. W tamtym czasie miał on 30 lat i szykował się do rozwodu.

Przypominał mi żołnierza izraelskiego. Ubrany był na zielono, miał duży semicki nos i burzę ciemnych włosów. Był duszą towarzystwa. Ludzie skupiali się wokół niego, zwłaszcza kobiety
- powiedziała dziennikarka.

Kim jest mąż Doroty Wellman?, źródło: WP
Kim jest mąż Doroty Wellman?, źródło: WP
Kim jest mąż Doroty Wellman?, źródło: WP

Krzysztof Wellman pracuje w środowisku artystycznym

Krzysztof Wellman już w latach 80. współpracował jako fotosista ze Studiem Filmowym im. Karola Irzykowskiego. Jego zadaniem było dokumentowanie pracy ekipy na planie filmowym, a także uwiecznianie niektórych scen i portretowanie aktorów.

Miał okazję pracować przy produkcji serialu "Dziewczyny ze Lwowa" czy "Ranczo".

Krzysztof Wellman posiada wyjątkową kolekcję tysiący zdjęć popularnych postaci z show-biznesu, takich jak Ruther Hauer, Sophie Marceau czy Omar Scharif.

Wielokrotnie organizował wersnisaże i wystawy swoich zdjęć. Wydano nawet specjalny album z jego fotografiami.

Kim jest mąż Doroty Wellman?, źródło: Instagram
Kim jest mąż Doroty Wellman?, źródło: Instagram
Kim jest mąż Doroty Wellman?, źródło: Instagram

Zobacz także: DOROTA WELLMAN ŚWIĘTUJE SUKCES MĘŻA. DZIENNIKARKA NIE KRYJE SWOJEGO ZADOWOLENIA

Może zainteresuje Cię to: DOROTA WELLMAN WYŚMIANA NA WIZJI. JAK ZAREAGUJE DZIENNIKARKA

Portal "Życie" poleca: TO WYJĄTKOWY DZIEŃ DLA MAGDY GESSLER. CO TAKIEGO ŚWIĘTUJE RESTAURATORKA