Dorota Wellman już od kilkunastu lat pracuje jako prowadząca „Dzień Dobry TVN”. Polacy uwielbiają duet jaki tworzy z Marcinem Prokopem. Dziennikarka jest bardzo lubiana, miliony Polaków darzą ją sympatią.

Kobieta sprawia wrażenie osoby mającej ogromny dystans do siebie. Mimo popularności, nie dzieli się swoją prywatnością z całym krajem.

Dorota Wellman upokorzona na wizji

Znany stand-uper, który gościł w ostatnim czasie w programie Kuby Wojewódzkiego, wypowiedział na wizji dość nieprzyzwoite słowa. Tym samym mężczyzna upokorzył Dorotę Wellman. Nawet sam Wojewódzki zareagował na tą wypowiedź z lekkim dystansem.

Gościem Kuby Wojewódzkiego był popularny komik Rafał Pacześ. Kuba, chcąc nawiązać do fragmentu jednego z programów Rafała, w którym wyśmiewał znaną parę prowadzących TVN, zapytał „skąd Pacześ wie, że Wellman sypiała z Prokopem”. Odpowiedź była zaskakująca.

Komik odpowiedział, że tego nie wiem, ale sądzi taki scenariusz za zabawny, gdyż jego zdaniem „przeciwieństwa się przyciągają”. Mówiąc to mężczyzna wykonywał znaczące gesty, które sugerowały, że kobieta jest niewysokiego wzrostu, a przy tym ma kilka zbędnych kilogramów. Z kolei Marcin Prokop wygląda zupełnie odwrotnie. „Jakoś tak to działa chyba” – podsumował Rafał Pacześ.

Po tych słowach publiczność w studio wybuchła śmiechem. Czy Dorota Wellman zignoruje tą zaczepkę? Wiadomym jest, że kobieta bardzo nie lubi komentarzy na temat jej życia prywatnego i cech fizycznych. Co jest oczywiście zrozumiałe.

Jak informował portal Życie: MACIEJ DOWBOR DOGRYZA ŻONIE. W OBRONIE STANĘŁA TEŚCIOWA AKTORKI

Może zainteresuje Cię to: FILIP CHAJZER WYŚMIEWAŁ NA WIZJI POWAŻNE CHOROBY. CZY PREZENTER ZNÓW PRZEKROCZYŁ GRANICĘ? INTERNET AŻ HUCZY

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: TEGO SIĘ NIE SPODZIEWALI FANI MICHAŁA SZPAKA. PIOSENKARZ WYSTĘPUJE NA SCENIE Z WŁASNYM BRATEM