PIOSENKARZ MA COŚ WAŻNEGO DO PRZEKAZANIA

Michał Szpak postanowił w ramach nowej trasy koncertowej zawrzeć mocno przekaz. Piosenkarz nie chce pozostać obojętnym na degradację planety, który odbywa się w zastraszającym tempie. Nazwa trasy „The Moon” jest przewrotna, ponieważ tak naprawdę ma znaczyć „demon”, którym są ludzie niszczący środowisko.

Jak przyznaje sam piosenkarz oprawa jego koncertów jest nieco drastyczna, ponieważ zależy mu na wywołaniu szoku, a przez to zastanowienia u jego fanów. Szpak powiedział w wywiadzie dla magazynu Party, że gdy wychodzi do publiczności po koncercie, to wiele osób ociera łzy i jest mocno poruszonych.

Co ciekawe, w ramach trasy „The Moon” na scenie obok Michała Szpaka występuje jego starszy brat, Damian. Jest on znany fanom wokalisty, ponieważ pojawia się czasami na zdjęciach publikowanych przez sławnego brata. Wiele fanek uważa, że obydwaj bracia Szpak są bardzo przystojni.

WYSTĘP BRATA

Damian został zaproszony przez wokalistkę do wykonania kawałka hip hopowego. Występuje, kiedy Michał Szpak znika za kulisami, aby zmienić stylizację do kolejnej części koncertu.

-Mój brat przyczynił się oczywiście do tego, rapując i jest dość mocnym akcentem, bo jest to jego autorski numer, który jest pokazywany w trakcie, kiedy ja się przebieram do kolejnego wyjścia. Padają tam niecenzuralne słowa, ale wszystko jest w granicach rozsądku – powiedział Michał Szpak.

Damian na co dzień jest ratownikiem medycznym, ale najwidoczniej łączy go z bratem zamiłowanie do muzyki. Być może współpraca muzyczna pomiędzy braćmi rozwinie się i będziemy mogli ich oglądać w dalszych wspólnych projektach.

View this post on Instagram

Demoon

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Przypomnij sobie o… MICHAŁ SZPAK PO RAZ PIERWSZY PUBLICZNIE POKAZAŁ SIĘ ZE SWOJĄ MIŁOŚCIĄ!

Jak informował portal Życie: NAJNOWSZY ODCINEK PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" SKOMENTOWAŁA TVP. CHODZI O NIECENZURALNE WYPOWIEDZI BOHATERÓW

Portal Życie pisał również o… TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. KOLEJNY KRAJ MOŻE OPUŚCIĆ UNIĘ EUROPEJSKĄ