Michał Szpak jest jednym z najbardziej charakterystycznych muzyków w Polsce. Wokalista swoją karierę zaczął od występu w „X Factor”, gdzie natychmiast przykuł do siebie uwagę zarówno jury, jak i publiczności. Szpak wyróżniał się nie tylko talentem muzycznym, ale również indywidualnym i bardzo charakterystycznym stylem.

Od jego występu w „X Factor” minęło już 8 lat, a Michał Szpak jest coraz jaśniej świecącą gwiazdą w polskim show biznesie. Ma liczną grupę fanów, którzy śledzą każdy jego krok i tłumnie uczestniczą w koncertach. Szpak nie stroni też od występów telewizyjnych.

Od kilku sezonów możemy oglądać go jako jurora w programie „The Voice of Poland”, w którym poszukiwane są najlepsze wokalne talenty naszego kraju. W gronie jury obok Michała Szpaka możemy oglądać również Kamila Bednarka, Margaret, Tomsona i Barona.

Z tymi ostatnimi Michał Szpak najwidoczniej bardzo się zaprzyjaźnił. Wokalista obchodził niedawno 29. urodziny i z tej okazji otrzymał od Tomsona i Barona bardzo wyjątkowy prezent. Koledzy sprezentowali mu płytę zespołu Afromental, w którym występują. Muzycy opatrzyli płytę swoimi autografami oraz podziękowaniem za wspólny udział w programie „The Voice of Poland”.

Michał Szpak nie omieszkał pochwalić się tym wyjątkowym prezentem na Instastory. Widać, że był bardzo zadowolony z otrzymanego podarunku.

- Takie prezenty to ja rozumiem! Dziękuwa @tomsoniziofficial @alekbaron @afromental_offical – napisał szczęśliwy Michał Szpak.

Przypomnij sobie o… MICHAŁ SZPAK PO RAZ PIERWSZY PUBLICZNIE POKAZAŁ SIĘ ZE SWOJĄ MIŁOŚCIĄ!

Jak informował portal Życie: NAJNOWSZY ODCINEK PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" SKOMENTOWAŁA TVP. CHODZI O NIECENZURALNE WYPOWIEDZI BOHATERÓW

Portal Życie pisał również o… RODZICE OCZEKIWALI NARODZIN BLIŹNIĄT. NIE SPODZIEWALI SIĘ, ŻE BĘDĄ INNE NIŻ WSZYSTKIE