Do „Pytania na śniadanie” został zaproszony groźny trener „The Voice of Poland”. Stylizacja zachwyciła wszystkich, lecz prawdziwym zaskoczeniem stała się obecność… jego miłości!

Michał Szpak chętnie opowiadał o programie „The Voice”. Pochwalił się ekstrawagancją stylu, a także… przedstawił swoją miłość.

Szpak znany polskiej publiczności od 2011 roku. Jego udział w „X-Factorze” zrobił z niego gwiazdę! Wykonał wtedy piosenkę „Dziwny jest ten świat”, która zainteresowała nie tylko widzów ale i producentów telewizyjnych. Dziś jest jurorem „The Voice of Poland”.

Zobacz także: NIEZWYKŁE ODKRYCIE W POLSKIM KOŚCIELE. NIE INTERESOWAŁ SIĘ TYM NIKT PRZEZ PÓŁ WIEKU!

Ubiór Szpaka zawsze przyciąga uwagę. Tym razem, założył błękitny garnitur w różowe wzory, pod który włożył czarny top. Nie zabrakło i biżuterii – okulary, łańcuszki, bransoletki – która dopełniła obraz.

Sensacją okazała się… obecność adoptowanego psa – Hektora. Szpak opowiedział o smutnej przeszłości czworonoga, a także o operacjach, przez które miał przejść jego pies. Przez 8 min programu, Hektor grzecznie siedział obok Michała.

Zobacz także: OGLĄDALIŚCIE OSTATNIE KUCHENNE REWOLUCJE? RZADKO DOCHODZI DO TAKICH ZDARZEŃ!

Hektor nie jest psem rasowym. Natomiast, Szpak może pochwalić się tym, że jego miłość jest bardzo oddana i wierna. Warto dodać, że Hektor jest bardzo uroczym czworonogiem. Zobaczcie sami!

W studiu TVP pojawili się także Kamil Bednarek i Margaret.

źródło: „jastrzabpost.pl”