Księżna Kate jest jednym z bardziej lubianych członków rodziny królewskiej. 38-letnia Kate Middleton oraz jej mąż, książę William, są w dużej mierze odpowiedzialni za poprawę wizerunku rodu w oczach opinii publicznej – a trzeba przyznać, że w ostatnim czasie, po licznych skandalach, z odejściem Harry’ego i Meghan włącznie, jest nad czym pracować.

Kate ma dużo na głowie. Fani niejednokrotnie zastanawiają się, czy księżna nie jest już zmęczona tym, co ciąży na jej barkach. Teraz Pałac Kensington postanowił wydać oficjalne oświadczenie.

Księżna Kate jest przemęczona

Księżna Kate po odejściu Meghan Markle i Harry’ego z rodziny królewskiej ma jeszcze więcej pracy. Mimo ostatnich wydarzeń, a także problemów zdrowotnych księcia Karola i skandalu, w którym udział brał książę Andrzej, nie wypada z roli i stale pracuje nad wizerunkiem całego rodu.

Księżna Kate. Źródło: Youtube
Księżna Kate. Źródło: Youtube

Jak podaje Pomponik, już od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się plotki, jakoby Kate była bardzo zapracowana i miała najwięcej obowiązków. Doszło do tego, że zagraniczne media podkreślały, iż księżna powoli nie wytrzymuje nawału pracy.

Miesięcznik „Tatler” podkreślał, że Kate Middleton jest zwyczajnie przeciążona, stara się robić dobrą minę do złej gry, lecz ma już po dziurki w nosie tego wszystkiego. Co więcej, jak podkreślali dziennikarze, Kate nie może po prostu wziąć wolnego.

Doszło do tego, że Pałac Kensington wydał oświadczenie w sprawie rewelacji, które pojawiły się w prasie.

Księżna Kate. Źródło: Youtube
Księżna Kate. Źródło: Youtube

„Historia opublikowała przez miesięcznik 'Tatler' zawierają szereg nieścisłości i fałszywych informacji, których nie przedstawiono Pałacowi Kensington przed ich opublikowaniem” – napisano.

Z kolei Richard Dennen, redaktor naczelny miesięcznika, deklaruje, że informował Pałac już wcześniej wiedział o powstawaniu artykułu, a nawet, że dziennikarze pytali samą Kate o komentarz.

Przypomnij sobie o… JAKO 10-LATKA DZIEWCZYNKA ZOSTAŁA BEZ RODZICÓW. PRACUJE NA BUDOWIE, ŻEBY DOROBIĆ TROCHĘ PIENIĄDZY. POWÓD DLA KTÓREGO TO ROBI, PORUSZA

Jak informował portal Życie: WYKRYTO KOLEJNE OGNISKA WIRUSA. TYM RAZEM W SZPITALACH I NA TARGOWISKACH. JAKIE KROKI PODJĘTO

Portal Życie pisał również o… JUŻ OD JUTRA WCHODZĄ W ŻYCIE NOWE PRZEPISY. SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ MUSZĄ NA NIE ZWRÓCIĆ KIEROWCY