Księżna Kate i książę William są ulubieńcami fanów rodziny królewskiej. Para ociepla wizerunek całego rodu, który przez ostatnie wydarzenia (m.in. sprawę Harry’ego i Meghan) dość mocno ucierpiał w oczach opinii publicznej.

Fani chcą wiedzieć jak najwięcej o parze książęcej, każdy aspekt ich życia jest bacznie śledzony przez media oraz obserwatorów. Pewien szczegół przez lata wymykał się wielu osobom, jednak teraz został zauważony.

Kate Middleton przeszła operację

Jak donosi Plejada, od jakiegoś czasu uwagę fotoreporterów i obserwatorów przyciągnęła blizna księżnej Kate. Nigdy nie mówi o swoich problemach zdrowotnych, a szrama zazwyczaj jest dobrze ukryta, jednak niekiedy wymyka się to spod kontroli.

Kate i William. Źródło: Instagram
Kate i William. Źródło: Instagram
Kate i William. Źródło: Instagram

Kamery od czasu do czasu wyłapią bliznę, która znajduje się nad uchem Kate Middleton. Internauci zaczęli niepokoić się o nią do tego stopnia, że pojawiło się oświadczenie Pałacu Kensington w tej sprawie.

Odkąd Kate znalazła się w rodzinie królewskiej, każdy najmniejszy szczegół jej wyglądu czy prywatności znajduje się pod lupą – kochają ją miliony. Jest uznawana za osobę dobrą i ciepłą, a jej gust, który objawia się m.in. poprzez stylizacje, doceniają fani na całym świecie. Działalność charytatywna księżnej bardzo podoba się jej miłośnikom.

Kate i William. Źródło: Instagram
Kate i William. Źródło: Instagram
Kate i William. Źródło: Instagram

Kate Middleton nie może skomentować spraw tego typu osobiście, dlatego robią to za nią przedstawiciele pałacu. Po zauważeniu sporej blizny na jej głowie, gdy fani zaczęli się niepokoić, wydano oświadczenie.

Pałac Kensington nie podał wielu szczegółów – powiedziano, że „blizna jest związana z operacją z dzieciństwa”, zaś na prośbę Kate nie podano dodatkowych informacji – przedstawiciele rodziny królewskiej zaznaczyli, że jest to sprawa prywatna.

Kate Middleton. Źródło: plejada.pl
Kate Middleton. Źródło: plejada.pl
Kate Middleton. Źródło: plejada.pl

Nie ma pewności, co stało się Kate – zdania są podzielone: brytyjska prasa dotarła do źródeł mówiących, że było to coś poważnego, tymczasem John Scurr, chirurg z Londynu, szczerze w to wątpi.

Przypomnij sobie o… IMGW WYDAJE OSTRZEŻENIA PIERWSZEGO STOPNIA. POGODA W KLIKU WOJEWÓDZTWACH BĘDZIE NAPRAWDĘ NIEBEZPIECZNA

Jak informował portal Życie: JEŚLI CHCESZ W PROSTY I TANI SPOSÓB UTRZYMAĆ CZYSTOŚĆ W LODÓWCE, KONIECZNIE WYPRÓBUJ TE SPOSOBY. EFEKTY ZASKAKUJĄ KAŻDEGO

Portal Życie pisał również o… MEDIALNY SPÓR MIĘDZY VIOLĄ KOŁAKOWSKĄ A MARCELINĄ ZAWADZKĄ. „LEPIEJ BYĆ SŁUCHAJĄCĄ EKSPERTÓW OWIECZKĄ NIŻ GŁOSZĄCYM PSEUDONAUKI BARANEM”. O CO CHODZI