Oddział Zamknięty to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych, który powstał w 1979 roku. Formacja była znana m.in. z piosenek „Andzia i Ja”, „Obudź się”, „Party”, „Ten wasz świat” oraz „Gdyby nie Ty”.

Jednym z założycieli zespołu był Krzysztof Jaryczewski. To właśnie jego historia ukształtowała nazwę formacji – przed laty znalazł się on na oddziale zamkniętym w szpitalu psychiatrycznym, chcąc uniknąć zasadniczej służby wojskowej.

Muzyk z Oddziału Zamkniętego wylądował w szpitalu

Starsze pokolenie na pewno pamięta ogromny sukces zespołu oraz popularność, którą udało mu się zdobyć w latach 80. XX wieku. Teraz to właśnie współzałożyciel Oddziału Zamkniętego, Krzysztof „Jary” Jaryczewski, ma poważne problemy ze zdrowiem.

Nie patrz na palec,tylko na to co on pokazuje🕉 Show must go on Morfinę dali,sprężynkę wsadzili i jedziem dalej😀 Dziękuję...

Gepostet von Krzysztof Jaryczewski am Mittwoch, 27. Mai 2020

Jak się okazało, muzyk miał zawał. Stara się śmiać ze swojego położenia, jednak jest w poważnym stanie.

„Kochani, Krzyś źle się poczuł i jest tej chwili w szpitalu na badaniach. Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Wasze wiadomości i telefony ale jak tylko będę wiedziała więcej dam znać. Jednocześnie proszę Was o wstrzymanie się z telefonami i wiadomościami do Krzysia, On potrzebuje teraz spokoju. Trzymajcie mocno kciuki za niego" – napisała Hanna Wdowiak, żona i przed laty menedżerka muzyka.

„Jary” wymaga ciągłej obserwacji medyków. Jak podkreśla Super Express, jest przytomny – świadczy o tym napisany przez niego post na Facebooku, w którym podkreślił, że „dostał trzecie życie”.

Jednak patrząc na jego dotychczasowy tryb życia, sprawa jest dość poważna.

„Show must go on Morfinę dali, sprężynkę wsadzili i jedziem dalej. Dziękuję za wasze wsparcie… let’s rock’n roll i do przodu…podziwiam lekarzy, pielęgniarki, personel zawsze, zwłaszcza w tych czasach… dla nich wielkie nomen omen serce już Ok, ale był dość rozległy zawał.”

„Sam się doczłapałam, zamiast wezwać karetkę… już dostałem lekki oprd… za co też dziękuję. Dziękuję Haniu da szlafroczek. Na razie wyczerpałem 3 życia i nie wiem, czy zostało jeszcze zapasowe… lepiej nie sprawdzać. Przy okazji niezła promocja clipu” – skomentował główny zainteresowany.

Rock’n roll ✌️

Gepostet von Krzysztof Jaryczewski am Mittwoch, 27. Mai 2020

Przypomnij sobie o… WIELKI SEKRET AGNIESZKI KOTULANKI WYSZEDŁ NA JAW. CO ŁĄCZYŁO JĄ Z KRZYSZTOFEM STELMASZCZYKIEM?

Jak informował portal Życie: PEWIEN OBRAZEK JEST W STANIE POWIEDZIEĆ O NAS WIĘCEJ NIŻ PSYCHOLOG. WSZYSTKO ZALEŻY OD TEGO, CO DOSTRZEŻEMY NA NIM JAKO PIERWSZE

Portal Życie pisał również o… ARTUR SOBOŃ MÓWI O MOŻLIWYM OTWARCIU GRANIC 15 CZERWCA. OSTATECZNA DECYZJA JESZCZE NIE ZAPADŁA