Jak donosi "Pomponik", niezbyt szczęśliwe życie prywatne aktorki osłodziło jej pojawienie się Krzysztofa Stelmaszczyka, który okazał się być nie tylko dobrym przyjacielem.

Kochali się w niej wszyscy na roku

YT

Na studiach podobała się wszystkim chłopcom. Była zdystansowana, tajemnicza i prześliczna. Niewielu miało odwagę do niej podejść. Nabierała nieco luzu podczas imprez, gdy kilkoma drinkami luzowała w sobie codzienny dystans.

Jej znajomi znali ją na tyle dobrze, że bardziej znali ją z nieśmiałości, niż wyniosłości, którą czasem się otaczała nadrabiając miną. Nieśmiałość wyniosła z domu, gdyż jej ojciec, pułkownik wprowadzając w domowych pieleszach wojskowe porządki, zaglądał często do kieliszka, co obciążało atmosferę w domu i ją samą.

Spotkanie po latach

Krzysztof Stelmaszczyk, podobnie jak inni chłopcy, nie stronił od Agnieszki. Nawiązała się relacja, jednak nic nie trwa wiecznie. Po skończeniu studiów ich kontakt się urwał. Po latach spotkali się w pracy w teatrze. Aktorka ucieszyła się słysząc, że Krzysztof będzie z nią pracował.

YT

Traf chciał, że zarówno on, jak i ona wiedli już życie małżeńskie, co Krzysztofa nie zdziwiło w przypadku pięknej Agnieszki. Jej mąż, dawny kolega z roku także tam pracował, a że miło jest spotkać znajome twarze, cała trójka trzymała się razem. Krzysztof zaczął odnosić spore sukcesy na deskach teatru, państwu Agnieszce i Jackowi Uhrynowskim nie wiodło się tak dobrze.

Wyjechali z kraju mimo, że Agnieszka nie chciała. Jej mąż odnalazł się pracując w innych profesjach, jednak jej nie o to w życiu chodziło. Tęskniła i za krajem i za teatrem, przez co jej małżeństwo zaczęło się rozpadać. Okazało się, że także Krzysztof swego czasu wyjechał za granicę, ale z tęsknoty wrócił, tak jak Agnieszka.

Spotkali się ponownie w teatrze i tylko oni wiedzą, czy to był jedynie przypadek. Aktorzy wdali się w romans, gdyż ostatnie lata spędzone na tęsknocie za wszystkim, co zostało w Polsce, jakby sprawiło, że zaczęli do siebie lgnąć, czego nie zdołali ukryć...

YT

Mimo wszystko oboje postanowili ratować swoje małżeństwa, ale to, co wydarzyło się między nimi, oboje zabrali ze sobą do Nieba...

Jak informował portal Życie: NOWA RZECZYWISTOŚĆ W SALONACH FRYZJERSKICH I KOSMETYCZNYCH. ZOSTANĄ OTWARTE NA ZASADACH, KTÓRE MOGĄ PRZYSPORZYĆ PROBLEMÓW

Portal Życie pisał również o… KAŻDY CHOĆ RAZ MIAŁ TEN SEN. JEGO ZNACZENIE JEST ZADZIWIAJĄCE