Przez lata Rafał Maserak znany był jako prawdziwy łamacz niewieścich serc i uwodziciel, a plotki na temat hulaszczego życia i ekscesów jednego z najważniejszych tancerzy „Tańca z Gwiazdami” co rusz obiegały największe portale plotkarskie. Szczególnie głośno było o jego związku z Małgorzatą Foremniak, która długo przeżywała rozstanie z tancerzem.

Swego czasu Maserak został skazany przez sąd w Toruniu na prace społeczne za znieważenie dwóch policjantów na służbie w trakcie interwencji w czerwcu 2013 roku.

Wszystko wskazuje jednak na to, że niepokorny tancerz wreszcie spoważniał i stał się odpowiedzialnym człowiekiem. Ogromny wpływ na ten stan jest wieloletni związek Maseraka z Małgorzatą Lis, z którą 4 marca doczekał się pierwszego dziecka.

Mimo zaręczyn para musiała jednak poczekać ze ślubem, po pierwsze ze względu na narodziny syna, po drugie wpływ na to ma obecna sytuacja epidemiologiczna.

źródło: Instagram

Rafał Maserak dumny z bycia ojcem. Zdradził, jaka wieź łączy go z pierworodnym synem

To może być ogromnie zaskoczenie dla wielu osób śledzących burzliwe losy Rafała Maseraka, jednak odkąd na świat przyszedł Leon – pierworodny syn tancerza, Rafał Maserak dosłownie nie widzi świata poza ukochanym dzieckiem i swoją rodziną. Kilka dni po tym, gdy narzeczona Maseraka i jego syn wrócili ze szpitala tancerz napisał na Instagramie w opisie uroczego zdjęcia

- Mój świat stanął na głowie! Jestem wdzięczny, że pojawiłeś się w naszym życiu! – stwierdził ze wzruszeniem.

Wygląda na to, że nic się w tej kwestii nie zmieniło przez ostatnie 3 miesiące. Rafał Maserak poczuł ciężar odpowiedzialności za rodzinę i nowe życie, które powołał na świat i wydaje się, że doskonale odnajduje się w roli ojca i głowy rodu. Tancerz przestał imprezować, a niemal cały jego czas jest poświęcony opiece nad chłopcem. To właśnie napełnia go dumą!

źródło: Instagram

Maserak na Instagramie tłumaczy, że w końcu wie, czym są emolienty, laktator czy kosz Mojżesza.

- Czytam wiersze Brzechwy i wstaję często o świcie, a jeszcze jakiś czas temu o tej godzinie wracałem do domu z imprezy! Jednak ten czas jest niesamowity, inny wymiar życia. Dzięki Leo! – podpisał swoje ostatnie zdjęcie z synem Rafał Maserak.

źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… ANNA MUCHA POKAZAŁA WYJĄTKOWE ZDJĘCIE. „TO CUD I MAGIA”. FANI ZACHWYCENI FOTOGRAFIĄ

Jak informował portal Życie: SKANDALICZNE ZACHOWANIE TVP. SPOŁECZEŃSTWO NIE KRYJE OBURZENIA Z POWODU WCZORAJSZEGO WYDARZENIA

Portal Życie pisał również o… KONFLIKT POMIĘDZY ZNANYMI GWIAZDAMI TVP? MONIKA ZAMACHOWSKA NIE JEST ZADOWOLONA Z TAKIEGO PRZEBIEGU SPRAW