Jarosław Bieniuk został sam z trójką dzieci, kiedy w wyniku poważnego nowotworu zmarła Anna Przybylska. Para była ze sobą bardzo szczęśliwa, jednak nigdy nie zdecydowali się na ślub.

Nowy związek piłkarza

Jakiś czas po śmierci swojej partnerki, były piłkarz zdecydował się na związek z Martyną Gliwińską. Niestety, związek okazał się być bardzo burzliwy i para się rozstała.

Jakiś czas po tych zdarzeniach, Jarosław Bieniuk został oskarżony o gwałt. Wtedy to, Martyna Gliwińska postanowiła wspierać mężczyznę i ponownie zaczęli się spotykać. Po pewnym czasie okazało się, że kobieta jest w ciąży.

Martyna Gliwińska wielokrotnie przyznawała jednak, że na początku jej ciąży Jarosław Bieniuk nie zachowywał się jak przyszły ojciec. Ich relacja uległa ociepleniu dopiero po porodzie.

Para na ten moment nie zamieszkała razem, jednak były piłkarz dobrze sprawuje się w roli taty i często odwiedza małego synka. Martyna Gliwińska dementuje jednak plotki na temat zbliżającego się ślubu.

Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk i dzieci / Instagram: martyna.gliwinska

Czy Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk stworzą rodzinę dla Kazika?

Kobieta zaznacza, że jej obecna relacja z Jarosławem Bieniukiem to czyste partnerstwo. Oboje poczuwają się bowiem do odpowiedzialności za małego Kazika.

- Partnerską na zasadzie rodziców Kazika. O ślubie nie ma więc mowy - zaznaczyła kobieta w rozmowie dla Super Expressu.

Co więcej, nie ulega też wątpliwości, że dzieci Jarosława Bieniuka z jego związku z Anną Pzybylską świetnie dogadują się z małym Kazikiem, a opieka nad nim sprawia im radość. Piłkarz odwiedzając Martynę Gliwińską i synka, zawsze zabiera ze sobą swoją gromadkę dzieci.

Czy jednak para zdecyduje się dać sobie szansę i zamieszkają razem? Martyna Gliwińska podkreśla, że na ten moment nie ma na to szans.

Martyna Gliwińska z synkiem / Instagram: martyna.gliwinska

Przypomnij sobie o… DANIEL MARTYNIUK W KOŃCU DOSTAŁ NAUCZKĘ? TA LEKCJA SŁONO KOSZTOWAŁA ZENKA I DANUTĘ MARTYNIUKÓW

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ