Ostatnio zakończyła się emisja programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Widzowie mieli więc możliwość dowiedzenia się, jak ułożyło się życie par, które poznały się dzięki programowi.

Niesamowite doniesienia

Jak się okazuje, największymi szczęściarzami okazali się Oliwia i Łukasz. Para jakiś czas temu się pobrała, a niedługo na świat przyjdzie ich dziecko!

Oliwia nie ukrywa, że kiedy zobaczyła Łukasza po raz pierwszy nie była przekonana, co do tego, że jest to odpowiedni kandydat na męża.

- Pomyślałam, że to taki ładny podrywacz - wyznała kobieta w jednym z wywiadów.

Jak się jednak okazuje, przyszły mąż Oliwi miał odmienne zdanie, którym również podzielił się podczas wywiadu.

- Zauroczyła mnie sobą i pomyślałem, że faktycznie może coś z tego być. Sposób może trochę kontrowersyjny i dziwny, żeby szukać żony w telewizji, ale czemu nie, widać, że czasami trzeba zaryzykować - wyznał Łukasz.

Para od samego początku „złapała wspólny język” i świetnie się ze sobą dogadywała. Ich zażyłość zaowocowała dość odważną decyzją Oliwi, która przeniosła się na Śląsk, aby móc dzielić życie z mężem.

Szczęśliwa para / Instagram: modrafrelka

Nikt się tego nie spodziewał!

Portal Onet przypomina, że zgodnie z regulaminem programu, po jego zakończeniu para może oficjalnie mówić o tym, jak wygląda obecnie ich życie. Oliwia i Łukasz zaskoczyli swoich fanów! Jak się okazuje, kobieta jest w ciąży i to w dziewiątym miesiącu! Jednak maluch nie zamierza chyba prędko wyjść na świat.

- Śmiejemy się z Łukaszem, że ja już jestem w dziesiątym miesiącu ciąży. Nasz dzidziuś stwierdził chyba, że tam mu wygodnie i nie zamierza wychodzić, mimo że już jest jego najwyższa pora - wyznała Oliwia podczas wywiadu dla „Dzień dobry TVN”.

Jak się jednak okazuje, zaraz po emisji reportażu z udziałem Oliwi i Łukasza, do redakcji programu „Dzień Dobry TVN” wpłynęła wiadomość o tym, że para oczekuje już porodu na szpitalnej porodówce!

Oliwia i Łukasz / YouTube

Przypomnij sobie o… ELŻBIETA JAWOROWICZ POMAGA POPULARNEJ AKTORCE. KOBIETA MOŻE STRACIĆ MAJĄTEK ŻYCIA

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ