Koronawirus skutecznie pokrzyżował plany wielu Polakom, w tym także artystom. Niestety, ograniczenia związane z epidemią mocno odbiły się na wielu produkcjach. Z powodu obostrzeń nie mogły odbywać się plany zdjęciowe do seriali oraz wielu programów.

Zmiany w ramówce

Właśnie z tego powodu, po raz pierwszy od 2008 roku, jesienią w stacji TVN nie zostanie wyemitowany program „Mam talent”.

Mimo, że od pewnego czasu gwiazdy mogą już wrócić na plany zdjęciowe, to specyfika programu „Mam talent” powoduje, że zdjęcia do niego nie mogą zostać wznowione. Na plan przyjeżdża zawsze mnóstwo osób z całej Polski, co mogłoby spowodować gwałtowny wzrost zakażeń koronawirusem.

„Super Express” zaznacza, że odwołanie trzynastej edycji popularnego programu bardzo mocno odbije się na finansach gwiazd, które zasiadają w jury.

Jak się bowiem okazuje, wynagrodzenia jakie otrzymała Małgorzata Foremniak oraz Agnieszka Chylińska za poprzednia edycję są po prostu astronomiczne.

Popularna aktorka zarobiła w dwunastej edycji programu „Mam talent” 200 tysięcy złotych. Natomiast Agnieszka Chylińska otrzymała wypłatę w wysokości 325 tysięcy złotych!

Okazuje się zatem, że budżet gwiazd zostanie w tym roku mocno uszczuplony. Niestety wpłynie na to nie tylko brak zdjęć do programu „Mam talent”.

Jury programu Mam talent / Instagram: mamtalent_tvn

Problemy finansowe gwiazd

Z powodu panującej pandemii Agnieszka Chylińska musiała zrezygnować ze swojej trasy koncertowej. Małgorzata Foremniak została zaś pozbawiona roli w teatrze.

Nie ulega więc wątpliwości, że nowy wirus mocno wpłynie na zarobki wielu osób. Z powodu spadku dochodów wielu przedsiębiorców musiało zamknąć swoje firmy. Spora część osób została także zwolniona z pracy, ze względu na cięcie kosztów.

Jak widać, kryzys nie ominął także branży rozrywkowej. Aktorzy powoli wracają do swojej pracy, jednak muzycy nadal nie wiedzą, kiedy będą mogli bezpiecznie wrócić na scenę. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzące lato nie będzie obfitować w muzyczne festiwale.

Jury programu Mam talent / Instagram: mamtalent_tvn

Zobacz także: CZY STUDENCI WRÓCĄ NA UCZELNIE W TYM ROKU AKADEMICKIM? MINISTERSTWO SZKOLNICTWA WYŻSZEGO WYDAŁO OFICJALNY KOMUNIKAT

Może zainteresuje Cię to: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: MINISTER ANDRUSZKIEWICZ STARA SIĘ O DZIECKO. CZY POLITYK ZAMIERZA POBIERAĆ ŚWIADCZENIE 500 PLUS