Ewa Bem przez lata zachwycała Polaków swoim głosem oraz osobowością. Swego czasu jej przeboje były jednymi z najpopularniejszych w Polsce.

Jakiś czas temu słuch o artystce zaginął. Przez długi czas nie było wiadomo, co się u niej dzieje. Dopiero teraz, po wielu miesiącach ciszy, zdecydowała się na udzielenie wywiadu.

Ewa Bem w rozmowie z dziennikarzem

Ewa Bem przed trzema laty pochowała swoją córkę, Pamelę. Chwilę później całkowicie zawiesiła działalność muzyczną, a słuch po niej zaginął.

Ewa Bem. Źródło: Youtube
Ewa Bem. Źródło: Youtube
Ewa Bem. Źródło: Youtube

Pamela była starszą córką piosenkarki. Zmagała się z glejakiem. Nie udało jej się wygrać tej nierównej walki, w wyniku czego jej mąż oraz dwoje dzieci zostali sami. Młodsza córeczka Pameli urodziła się już podczas choroby kobiety.

Jak wspomina WP, to właśnie po śmierci córki Ewa Bem zrezygnowała z pokazywania się w mediach i dalszej kariery.

- W momencie, kiedy Pamelka odeszła, ja odeszłam razem z nią – podsumowuje obecnie, choć od śmierci jej córki minęły już trzy lata.

Ewa Bem pojawiła się w audycji Jerzego Szczerbakowa w Radiu Jazz FM. Wywiad dotyczył tematów twórczości artystki, jej życia oraz muzyki.

- Prawie do końca jej choroby udzielałam się i wyjeżdżałam na koncerty. Natomiast... ja odeszłam razem z nią. Nie było mnie w absolutnie żadnej przestrzeni publicznej. Udawałam, że żyję. Niczym się nie interesowałam. Dlatego dzisiaj, kiedy z panem rozmawiam, musiałam się do tego bardzo psychicznie przygotować, proszę mi wierzyć – opowiadała artystka.

Ewa Bem. Źródło: Youtube
Ewa Bem. Źródło: Youtube
Ewa Bem. Źródło: Youtube

Jak mówi, zaczyna rozważać powrót do śpiewania.

- Odczuwam potrzebę kontaktu. Nie braw, wyjazdów, których nienawidzę. Ale czuję potrzebę pobycia na scenie, zaśpiewania czegoś, słuchania muzyków, tego połączenia ludzi. Czegoś takiego nigdzie indziej się nie doświadczy – wyjaśnia swoje odczucia.

- Dziś tym wszystkim, którzy oczekują, że ja jeszcze coś zaśpiewam, mogę powiedzieć, że jakieś światełko, w jakimś tunelu leciutko się zapaliło – podsumowuje Ewa Bem.

Przypomnij sobie o… JEDEN Z ULUBIONYCH PROGRAMÓW POLAKÓW ZNIKNIE Z ANTENY. GWIAZDY ODCZUJĄ OGROMNE STRATY Z TEGO POWODU

Jak informował portal Życie: MINISTERSTWO ZDROWIA SPROSTOWAŁO BŁĄD DOTYCZĄCY ILOŚCI ZARAŻONYCH. DANE SĄ ZATRWAŻAJĄCE, ALE JEDEN SZCZEGÓŁ DODAJE OTUCHY

Portal Życie pisał również o… OSTATNIE POŻEGNANIE OSOBY, KTÓRA PRZEGRAŁA Z KORONAWIRUSEM. JAK WYGLĄDAJĄ PROCEDURY I SAMA CEREMONIA