Viki Gabor udostepniła na Instagramie szokujące zdjęcie. Fani od razu zaniepokoili się stanem piosenkarki. ich uwagę przykuły blizny na ciele młodej artystki. O co chodzi?

Co się stało Viki Gabor?

Wiktoria Gabor to jedno z najpopularniejszych nazwisk ostatnich miesięcy w naszym kraju. Od kiedy młodziutka wokalistka zwyciężyła Eurowizję Junior 2019 telefony do niej nie milkną. Nastolatka na stałe zagościła w polskim show-biznesie i regularnie pojawia się na ekranach.

Ostatnio artystka zamieściła na swoim instagramie zdjęcie. Pod fotografią znalazł się wpis, w którym Wiki nie kryje swojej radości z tego, jak przyjęty został jej ostatni klip.

- Tak się uśmiecham jak widzę Wasze komentarze pod teledyskiem i koncertem akustycznym. Dziękuję Wam – czytamy pod zdjęciem.

Niestety fani artystki dopatrzyli się czegoś szokującego. Na jej ciele znaleźli… blizny!

- Wiki, co ci się stało w rękę? – zadawali pytania fani artystki.

Viki Gabor postanowiła opowiedzieć o wypadku

Odpowiem wam na pytanie, co stało się z moją ręką. Rok temu zdarzył mi się wypadek. A jak wiecie, wypadki się po prostu zdarzają. Stłukł mi się kubek i chciałam się po niego schylić, jeden kawałek został na blacie. Nie widziałam go i zahaczyłam o niego ręką. Ale wszystko jest ok. Dzięki za troskę i pamiętajcie wszystko jest ok - opowiedziała na swoim InstaStory Viki Gabor.

Przypomnij sobie o… SEKRET ZBIGNIEWA WODECKIEGO, KTÓRY SKRYWAŁ PRZED ŚWIATEM. CO NAPRAWDĘ ŁĄCZYŁO GO Z ANNĄ DYMNĄ

Jak informował portal Życie: CZY SZCZEPIONKA NA KORONAWIRUSA BĘDZIE PRZYMUSOWA? OFICJALNA ODPOWIEDŹ ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO WSZYSTKO WYJAŚNIA