Nic tylko składać ręce do burzliwych oklasków na rzecz Małgorzaty Kożuchowskiej. Popularna aktorka uwielbiana przez miliony Polaków od dawna włącza się wielokrotnie w rozmaite akcje charytatywne, chcąc pokazać, że los innych ludzi, którym wiedzie się znacznie gorzej nie jest jej obojętny.

Wielkie serce aktorki poszły w tym przypadku z odrobiną szczęścia i wielką determinacją. Wspaniałym rezultatem Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się na Instagramie. Fani aktorki i jej obserwatorzy są dumni ze swojej idolki. To, co zrobiła z pomocą wolontariuszy jest naprawdę wielkie!

źródło: Instagram

Małgorzata Kożuchowska doprowadziła do szczęśliwego finału fantastyczną akcję charytatywną. Dzięki m.in. jej staraniom pomoc dotrze do utalentowanej, lecz ubogiej młodzieży!

W dobie epidemii koronawirusa i złej sytuacji ekonomicznej w wielu polskich domach, Małgorzata Kożuchowska postanowiła zakasać rękawy jeszcze wyżej niż dotychczas i udowodnić, że urodzenie się i wychowanie w ubogiej rodzinie nie musi wcale oznaczać, że komuś nie powiedzie się w dorosłym życiu.

źródło: Instagram

Stąd pomysł akcji „Milion na milion”, w której do utalentowanej młodzieży z biednych rodzin trafi sprzęt w postaci laptopów i smartfonów, by dzieci i nastolatki miały możliwość rozwoju i nie czuły się wykluczone w środowisku. Dzięki trwającej wciąż zbiórce udało się już rozdać 10 laptopów i 6 smartfonów najbardziej potrzebującym dzieciakom i młodzieży.

- Wręczałam je z dumą i wzruszeniem, bo wiedziałam, że przekazuję dar od nas wszystkich, od tych z Was, którzy wsłuchali się w mój apel i zareagowali! To Wam z całego serca dziękuję! – napisała na Instagramie aktorka.

Na dowód Małgorzata Kożuchowska zamieściła w sieci zdjęcie, które zachwyciło fanów aktorki. Artystka przyznała, że jest wzruszona spotkaniami z utalentowanymi dziećmi, które przedstawiły jej swoje „plany na przyszłość́, które chcą̨ realizować́ mimo szczególnie trudnych warunków, w jakich przyszło im żyć” – tłumaczy na Instagramie aktorka.

Małgorzata Kożuchowska przypomina, że wciąż można pomóc i wpłacić choć symboliczną złotówkę, która w przyszłości wyda najlepsze owoce!

źródło: Instagram

Portal „Życie” informował: POPULARNA AKTORKA ZATRZYMANA W LIDLU PRZEZ KASJERA! MUSIAŁ JĄ RATOWAĆ OBCY MĘŻCZYZNA

Przypomnij sobie: MIMO ZAAWANSOWANEJ CIĄŻY, BARBARA KURDEJ-SZATAN WRÓCIŁA DO PRACY. KRĘCI NOWY SPOT DLA ZNANEJ SIECI KOMÓRKOWEJ

Portal "Życie" pisał również: VIOLA KOŁAKOWSKA SKRYTYKOWAŁA MARCELINĘ ZAWADZKĄ W PROGRAMIE "PYTANIE NA ŚNIADANIE". CO SIĘ TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO