Małgorzata Kożuchowska to znana polska aktorka, którą znamy z wielu popularnych produkcji. Występuje m.in. w serialu „Rodzinka.pl”, „Na dobre i na złe”, „Prawo Agaty” czy „M jak miłość”.

Teraz gwiazda udowodniła, że pozostaje na bieżąco z najnowszymi internetowymi trendami. Wzięła udział w zabawie na Instagramie, która bije rekordy popularności.

Nowy internetowy trend został zapoczątkowany przez kultową amerykańską gwiazdę – Dolly Parton. Właśnie z tego powodu zabawa zyskała nazwę Dolly Parton Challenge.

Legendarna wokalistka zamieściła na Instagramie kolaż zrobiony z czterech zdjęć. Każde z nich przedstawia inną wersję gwiazdy i odpowiada innemu portalowi społecznościowemu.

Teraz zabawa zapoczątkowana przez Dolly Parton bije prawdziwe rekordy popularności na Instagramie. W ślad legendarnej piosenkarki szybko poszły bowiem inne gwiazdy zza oceanu.

Udział w Dolly Parton Challenge wzięła cała plejada największych światowych gwiazd. Dzięki temu mieliśmy szansę zobaczyć m.in. różne wersje Rihanny, Eminema czy Gordona Ramseya.

Teraz popularna zabawa zdobywa swoich zwolenników również w Polsce. Do grona gwiazd, które wzięły w niej udział, dołączyła Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka zaprezentowała cztery wersje samej siebie. Pierwsza z nich ukazuje gwiazdę na tle zawodowym (LinkedIn), druga przeznaczona jest dla znajomych i rodziny (Facebook). Trzecia wersja to ta, którą celebrytka pokazuje światu na Instagramie, natomiast czwarty wizerunek to wizja kobiety w aplikacji randkowej (Tinder).

Trzeba przyznać, że Małgorzata Kożuchowska wspaniale dobrała zdjęcia do odpowiednich mediów społecznościowych! Na fotografiach możemy obserwować aktorkę w całej rozciągłości – od wersji profesjonalnej aż do seksownej i drapieżnej.

Gwiazda olśniła fanów

Swoim udziałem w zabawie Małgorzata Kożuchowska udowodniła, że posiada ogromne poczucie humoru. Fani szybko docenili ten gest, a pod jej wpisem pojawiły się setki zachwyconych komentarzy:

Zdecydowanie najlepszy challange jaku do tej pory widzialam. Super 🤩 🤩🤩 Padłam 😂😂😂😂 Mega ❤️ Hahahaha! ❤❤❤😘 mój tinder jak linkedin, dziękuję za wskazówki. Może dlatego tak słabo mi idzie! 😂😂😂 Fajne zestawienie. Tinder jest moc😊 Dajesz CZADU!! Bardzo mnie to rozbawiło 🔥🔥🔥😂😂😂🙈

Na portalu "Życie" dowiesz się również... MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ZOSTAŁA NAPADNIĘTA. GDYBY NIE PEWIEN KIEROWCA, NIE BYŁOBY JEJ Z NAMI

Warto sobie przypomnieć.... MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA JEST NIEULECZALNIE CHORA. JAK SOBIE Z TYM RADZI POPULARNA AKTORKA

Portal "Życie" informował także o... SMUTNE DONIESIENIA DOTYCZĄCE BEATY TYSZKIEWICZ. AKTORKA MUSIAŁA PODJĄĆ OSTATECZNĄ DECYZJĘ