Małgorzata Kożuchowska oraz Anna Lewandowska to gwiazdy, które możemy zobaczyć na okładce najnowszego, styczniowego numeru magazynu „Zwierciadło”. Przy okazji ulubienice fanów udzieliły wywiadów. Największe emocje wzbudziło wyznanie Kożuchowskiej.

Wspólna okładka gwiazd związana jest z faktem, że magazyn „Zwierciadło” zorganizował akcję dobroczynną, zaś obie panie wzięły w niej udział. Celem, który założono, była zbiórka kwoty, która wystarczy na kupno karetki do transportu medycznego.

Życie Małgorzaty Kożuchowskiej wisiało na włosku

Poza niezwykłymi zdjęciami w najnowszym numerze „Zwierciadła” czytelnicy znajdą wywiady z obiema gwiazdami. Fani zainteresowali się wydarzeniem, o którym opowiedziała Małgorzata Kożuchowska. Cała sytuacja miała miejsce, gdy gwiazda jeszcze studiowała.

- Wracałam do domu po zajęciach, wieczorem, i nagle drogę zajechał mi samochód. Dwóch mężczyzn usiłowało mnie do niego wciągnąć. Broniłam się, próbowałam się wyrwać...

- Kierowca przejeżdżającego obok auta zauważył, że coś jest nie tak, zatrzymał się i spłoszył napastników. Uratował mi życie. Po dziś dzień jestem wdzięczna, że nie przestraszył się, nie uciekł i pomógł mi. Bo żeby pomagać, trzeba mieć odwagę – opowiedziała.

Małgorzata Kożuchowska jest osobą, która często wspiera akcje charytatywne i sama bardzo chętnie pomaga innym. Pomaga innym ludziom, dzieciom oraz dorosłym, a także zwierzętom. Uważa, że każdy z nas może dać coś dobrego innym.

„Każdy ma coś, co może dać innym i każde dobro, którym obdarujemy drugą osobę wraca do nas ze zdwojoną siłą. Doświadczyłam tego wielokrotnie jako ambasadorka fundacji @mammarzenie i wiem, że nawet drobne gesty mogą dać szczęście i nadzieję tym, którzy naprawdę jej potrzebują.”

„Pomagajmy i myślmy o innych… Pamiętajmy o tych, którzy święta spędzą w szpitalnych pokojach, często z dala od swoich domów, niepewni jutra. Nasza pamięć o nich, troska i czułość mogą zdziałać cuda!”

Kto wie, być może jej wielkie serce to także efekt tego, że sama otrzymała pomoc w momencie, gdy jej potrzebowała?

View this post on Instagram

Każdy ma coś, co może dać innym i każde dobro, którym obdarujemy drugą osobę wraca do nas ze zdwojoną siłą😍 Doświadczyłam tego wielokrotnie jako ambasadorka fundacji @mammarzenie i wiem, że nawet drobne gesty mogą dać szczęście i nadzieję tym, którzy naprawdę jej potrzebuję.❤️❤️ Pomagajmy i myślmy o innych. Z tym przesłaniem zwracam się również do Was w najnowszym numerze Zwierciadła, gdzie wspólnie z @annalewandowskahpba opowiedziałyśmy o swoich własnych doświadczeniach, motywacjach i radości, która płynie z pomagania innym 🤗Mam nadzieję, że będzie to dla Was inspirujący materiał, że poruszy Wasze serca. Dziś z tą myślą odwiedziłam @centrum_zdrowia_dziecka gdzie spełniliśmy marzenie Tomka o nowym telefonie i podarowaliśmy dzieciom maskotki 🐻🐰🐼 Radość Oliwii mówi sama za siebie! 🥰 Pamiętajmy o tych, którzy święta spędzą w szpitalnych pokojach, często z dala od swoich domów, niepewni jutra. Nasza pamięć o nich, troska i czułość mogą zdziałać cuda!❤️❤️

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Przypomnij sobie o… MAŁGOSIA ROZENEK DO FANÓW: "COŚ JESTEŚCIE MARUDNI W NOWYM ROKU". CO TAKIEGO ROZZŁOŚCIŁO INTERNAUTÓW

Jak informował portal Życie: KTO ZAPREZENTUJE POLSKĘ NA "EUROWIZJI 2020"? TVP ZDRADZA SZCZEGÓŁY

Portal Życie pisał również o… KOBIETA ROZGNIEWAŁA PAPIEŻA FRANCISZKA. UDERZYŁ JĄ W RĘKĘ, ABY UWOLNIĆ SIĘ Z UŚCISKU. TERAZ PRZEPRASZA ZA SWOJĄ REAKCJĘ