Niestety, wszystko wskazuje na to, że Barbara Kurdej-Szatan już wkrótce pożegna się z rolą Joanny Chodakowskiej w serialu „M jak Miłość”. Po otwartej krytyce zarządu Telewizji Polskiej i polskich władz, a także udziałowi w „Tańcu z Gwiazdami czy graniu jednej z głównych ról w serialu Polsatu „W rytmie serca”, czyli przejściu do konkurencyjnej stacji Kurdej-Szatan nie ma już czego szukać w TVP.

Jej wątek – zgodnie z informacjami serwisu Pudelek.pl – ma być stopniowo wygaszany w scenariuszu, aż aktorka na dobre zniknie z serialu. Choć Kurdej-Szatan miała zaprzeczyć tym doniesieniom to jej napięte stosunki z TVP wydają się przesądzać o sprawie.

Barabara Kurdej-Szatan na planie nowej reklamy sieci komórkowej!

To nie oznacza jednak, że Barbara Kurdej-Szatan może się martwić o finanse, gdyż wciąż pozostaje główną gwiazdą kampanii reklamowej jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce, co zapewnia jej spory dopływ gotówki.

Aktorka, która wypłynęła na szerokie wody polskiego show-biznesu, mimo epidemii koronawirusa i swojej mocno zaawansowanej już ciąży znalazła się na planie nowego spotu reklamowego sieci komórkowej. Na parkingu jednego z biurowców w Warszawie została przyłapana przez fotoreporterów serwisu plotkarskiego Pudelek.pl.

źródło: Pudelek Exclusive

Aktorka najpierw przywitała się z kolegą z planu, lecz szybko zauważyła, że z ukrycia są jej robione zdjęcia, co wyraźnie ją zirytowało. „Blondynka z reklamy” miała na sobie tradycyjny uniform w charakterystycznym dla sieci komórkowej kolorze. Dobrze wygląda z brzuszkiem?

źródło: Pudelek Exclusive

Przypomnij sobie o… TUŻ PRZED ROCZNICĄ ŚLUBU MEGHAN Z HARRYM RODZINA KRÓLEWSKA PONOWNIE JEJ DOPIEKŁA. CO SIĘ STAŁO

Jak informował portal Życie: JUSTYNA ŻYŁA ZAMIEŚCIŁA W SIECI OGŁOSZENIE MATRYMONIALNE. JAKIEGO MĘŻA SZUKA

Portal Życie pisał również o… OLIWIA BIENIUK ROBI NA INSTAGRAMIE PRAWDZIWĄ FURORĘ. DO ZACHWYCONYCH URODĄ CÓRKI ANNY PRZYBYLSKIEJ DOŁĄCZYŁA NATALIA SIWIEC