Justyna Żyła często dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Nie da się ukryć – wielu jej odbiorców wciąż nie zapomniało szeroko opisywanych skandali wywołanych podczas jej głośnego rozstania ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą.

Celebrytka niedługo po pamiętnych incydentach pojawiła się w nagiej sesji dla Playboya oraz wywiadzie zatytułowanym „Góralu, czy ci nie żal?”. Stała się wtedy obiektem drwin, niektórzy nie kryli także niesmaku związanego z jej poczynaniami.

Teraz, gdy minął już pewien czas od ich rozstania, wydaje się, że kobieta zaczęła żyć własnym życiem, lecz część odbiorców pozostała z nią i bacznie obserwuje kolejne poczynania Justyny Żyły. Jest na co patrzeć – co jakiś czas zadziwia treściami, które u niej znajdziemy. Ostatnio celebrytka postanowiła umieścić w sieci… ogłoszenie matrymonialne!!

Justyna Żyła poszukuje męża

Pod ostatnim wpisem zamieszczonym przez Justynę Żyłę, pojawił się intrygujący podpis do złudzenia przypominający ogłoszenie matrymonialne, w którym była żona popularnego z skoczka Piotrka Żyły, poszukuje nowego męża. Pod filmikiem, na którym widać, jak celebrytka samodzielnie kosi trawę, Justyna napisała:

"Od tyłu, ale broń Boże nie wypięłam się na was. Męża szukam, takiego co kosić umie, odśnieżać, itp. Kogo polecacie?" - napisała na Instagramie.

Na odpowiedź celebrytka nie musiała długo czekać. W komentarzach pod postem chętnie panowie oferowali Justynie swoją pomoc. Jak myślicie czy wśród nich się znajduje się nowy mąż celebrytki?

Zobacz także: NAJBARDZIEJ KULTOWE SERIALE Z OKRESU PRL. ZNALI JE WSZYSCY POLACY. CZY PAMIĘTASZ TE PRODUKCJE

Może zainteresuje Cię to: KTO PAMIĘTA FILMY BAREI, RĘKA DO GÓRY. Z OKAZJI URODZIN PRZYPOMINAMY JEGO KULTOWE DZIEŁA