Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Aktorka prywatnie jest żoną Rafała Szatana, stanowią zgraną parę. Oboje są bardzo aktywni w show-biznesie i odnoszą kolejne sukcesy.

Basia Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak miłość”?

Basia Kurdej-Szatan jakiś czas temu wprost poinformowała fanów, że jest w ciąży. Dla niej i Rafała Szatana to pora na rozpoczęcie kolejnego życiowego etapu.

35-letnia aktorka, która na co dzień jest bardzo zapracowana, powinna przez jakiś czas zwolnić tempo i oszczędzać się dla dobra własnego i dziecka. Jak się okazuje, Basia Kurdej-Szatan wzięła to sobie mocno do serca.

Zdjęcia do jesiennego sezonu serialu „M jak miłość” zostaną wznowione wraz z końcem maja – z ponad miesięcznym opóźnieniem spowodowanym pandemią koronawirusa. Jednak wśród zaangażowanych aktorów na próżno szukać Basi. Dlaczego?

- Nagraliśmy sceny z jej udziałem przed pandemią. Będą wykorzystywane jeszcze przez długi czas, są to tzw. zdjęcia uciekające. Basia będzie pojawiała się w przebitkach, kamery pracowały tak, by nie pokazywać jej brzuszka – poinformowała jedna z osób pracująca przy produkcji serialu.

- Nie wiemy, kiedy aktorka zdecyduje się wrócić na plan. Dajemy jej czas – mówił informator.

View this post on Instagram

Świętujemy urodziny 13tki !!! :))) pamiętacie co robiliście w wieku 13 lat ? A może teraz macie 13 ? :)))))) ja miałam wtedy swój pierwszy występ w telewizji ... w Opolu podczas dni festiwalu, o 7 rano w programie „Kawa czy herbata” śpiewałam piosenkę „Dwudziestolatki” oczywiście zmieniając tekst na „trzynastolatki ... to ja i Ty, to właśnie my” :DDD Chodziłam na zajęcia do Opolskiego Studia Piosenki, grałam na wiolonczeli i poznałam swojego pierwszego poważnego chłopaka ... :P a Wy ? Dziękuję @frankwarsaw za te pyszne cudeńka ! Przepiękne te ciastka! Dzieło sztuki ! Nie sądzicie ??? :)))) i znów dzień łasucha ... :P #cookies #birthday #birthdaycake #birthdayparty #13 #mniam #impreza #urodziny #wspomnienia

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Według informacji posiadanych przez media Basia Kurdej-Szatan urodzi na przełomie sierpnia i września. Przyszła mama na pewno będzie potrzebować odpoczynku, co oznacza, że raczej nie ma co liczyć, że pojawi się na planie jeszcze w tym roku.

Mimo wszystko aktorka nie może narzekać na brak pieniędzy – według analizy przeprowadzonej przez osobę z branży obecnie zarabia krocie na Instagramie.

Przypomnij sobie o… TUŻ PRZED ROCZNICĄ ŚLUBU MEGHAN Z HARRYM RODZINA KRÓLEWSKA PONOWNIE JEJ DOPIEKŁA. CO SIĘ STAŁO

Jak informował portal Życie: JUSTYNA ŻYŁA ZAMIEŚCIŁA W SIECI OGŁOSZENIE MATRYMONIALNE. JAKIEGO MĘŻA SZUKA

Portal Życie pisał również o… OLIWIA BIENIUK ROBI NA INSTAGRAMIE PRAWDZIWĄ FURORĘ. DO ZACHWYCONYCH URODĄ CÓRKI ANNY PRZYBYLSKIEJ DOŁĄCZYŁA NATALIA SIWIEC