Serial „Ranczo” bił rekordy popularności przez wiele lat. Jego powtórki, które można oglądać, wciąż zbierają przed telewizorami wielu fanów.

Ostatni odcinek produkcji został wyemitowany w TVP1 dokładnie 27 listopada 2016 roku. Po niemal czterech latach od zakończenia emisji nowych odcinków fani wciąż ubolewają nad tym faktem.

"Ranczo". Źródło: dziennikzachodni.pl
"Ranczo". Źródło: dziennikzachodni.pl
"Ranczo". Źródło: dziennikzachodni.pl

Serialowa Jola z „Rancza” wygląda zachwycająco

Elżbieta Romanowska, znana między innymi z serialu „Ranczo” pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych zdjęciem po wizycie u fryzjera. Kobieta wygląda naprawdę zachwycająco.

W serialu „Ranczo” Ela odgrywa rolę Joli, która raczej nieszczególnie dba o swój wygląd i ubiór. Na co dzień aktorka wygląda jednak o niebo lepiej. Jest piękną i zadbaną kobietą. Zdrowe i zadbane włosy są jej zdecydowanym atutem, co możemy zobaczyć na jej ostatnim zdjęciu.

Kobieta dodała na Instagrama post, w którym poinformowała fanów, że w końcu wybrała się do fryzjera. Kobieta zdradziła, że w trakcie trwania kwarantanny nieszczególnie przejmowała się swoim wyglądem, dlatego chciała poczuć się lepiej.

Przez ostatnie dwa miesiące siedziałam w domu . Ulubiony ubiór na ten okres ? Dres!!! Uczesanie ? Warkocz lub koczek „ bylejaczek” i opaska. Na twarzy ? Krem ! I tak codziennie . Nie przeszkadzały mi odrosty ( z każdym dniem coraz większe ), krótkie paznokcie czy brak makijażu

- napisała Ela Romanowska.

Elżbieta Romanowska. Źródło: instagram.com
Elżbieta Romanowska. Źródło: instagram.com
Elżbieta Romanowska. Źródło: instagram.com

Fani byli zachwyceni przemianą serialowej Joli. W komentarzach napisali mnóstwo komplementów skierowanych do aktorki.

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

Jak informował portal Życie: SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ

Portal Życie pisał również o… CÓRKA EWY SAŁACKIEJ JEST JUŻ DOROSŁĄ KOBIETĄ. MATYLDA KIRSTEIN WSPOMINA MAMĘ. CZY JEST DO NIEJ PODOBNA