Serial „Ranczo” bił rekordy popularności przez wiele lat. Jego powtórki, które można oglądać, wciąż zbierają przed telewizorami wielu fanów.

Ostatni odcinek produkcji został wyemitowany w TVP1 dokładnie 27 listopada 2016 roku. Po niemal czterech latach od zakończenia emisji nowych odcinków fani wciąż ubolewają nad tym faktem.

Jak się okazuje, TVP ma świetną niespodziankę dla sympatyków polskiego serialu „Ranczo”. To, co zaplanowały władze stacji, ucieszy wszystkich fanów.

TVP podjęło ważną decyzję, która spodoba się fanom „Rancza”

Kilka lat po zakończeniu emisji serialu „Ranczo” jego fani wciąż liczą na to, że kiedyś jeszcze będą mogli zobaczyć, co dzieje się u ich ulubionych bohaterów w Wilkowyjach. Czy ich nadzieje się ziszczą?

"Ranczo". Źródło: dziennikzachodni.pl
"Ranczo". Źródło: dziennikzachodni.pl
"Ranczo". Źródło: dziennikzachodni.pl

W ostatnim czasie zakończono prace nad serialem „Rodzinka.pl”, co zdziwiło nie tylko widzów, ale także aktorów pracujących przy produkcji. Oficjalnym powodem była niższa niż przewidywana oglądalność, a także fakt, że fani serialu woleli wracać do jego starszych odcinków.

Teraz TVP musi wymyślić, co emitować w czasie, w którym już od kilku lat na małym ekranie pojawiała się rodzina Boskich. Media utrzymują, że władze TVP rozważają emitowanie serialu „Będzie dobrze, kochanie”.

Ten format obecnie kręcony jest w domach przez aktorów biorących w nim udział, można oglądać go w sieci. Jednymi z bohaterów są m.in. Filip Gurlacz czy Wiktoria Gąsiewska. Mówi się, że TVP planuje zaangażowanie do projektu największe gwiazdy „Rancza”.

"Ranczo". Źródło: dorzeczy.pl
"Ranczo". Źródło: dorzeczy.pl
"Ranczo". Źródło: dorzeczy.pl

Chodzi szczególnie o Dorotę Chotecką, serialową Krystynę Więcławską, oraz Ilonę Ostrowską, Lucy z „Rancza”.

- Na razie aktorzy nagrywają się w swoich domach, ale jak osłabnie epidemia, zdjęcia będą kręcone normalnie, z ekipą na planie. To jeszcze nieoficjalne, ale serial zastąpi w ramówce Rodzinkę.pl. Do naszej obsady dołącza Bartek Kasprzykowski. Możliwe, że pojawi się jeszcze jeden aktor z Rancza – ujawnił anonimowy informator w rozmowie z Pudelkiem.

Przypomnij sobie o… RADEK MAJDAN UMIEŚCIŁ W SIECI PRYWATNE ZDJĘCIE ŻONY. GOSIUNIA NIE BYŁA ZADOWOLONA

Jak informował portal Życie: DECYZJA, KTÓRA ODMIENI RZECZYWISTOŚĆ POLAKÓW. ŁUKASZ SZUMOWSKI OGŁOSIŁ PRZEŁOM

Portal Życie pisał również o… NATALIA KUKULSKA POCHWALIŁA SIĘ ZDJĘCIAMI NAJSTARSZEJ CÓRKI. CZY ANIA JEST PODOBNA DO MAMY