Ciąża Małgosi Rozenek-Majdan to temat, który niemal bez przerwy znajduje się na nagłówkach większości portali plotkarskich oraz na pierwszych stronach gazet.

Sam fakt, że gwiazda TVN oraz jej mąż, Radosław Majdan, spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka, wstrząsnął światem mediów. Wszystko dlatego, że para przez długi czas bezskutecznie starała się o potomka.

Małgosia i Radek nie kryli się z tym, że marzą o powiększeniu rodziny. Starania przez długi czas nie przynosiły rezultatów.

Gdy spełniły się ich marzenia i Gosia Rozenek-Majdan oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży, otrzymali gratulacje od fanów, mediów oraz innych gwiazd – wszyscy bardzo mocno im kibicowali.

Potwierdzenie ciąży Małgosi było prezentem świątecznym dla pary Majdanów. Wyprawka dla dziecka jest już skomponowana, pokoik został urządzony, a gwiazda wciąż pozostaje aktywna w mediach społecznościowych.

Małgosia Rozenek-Majdan na dniach przywita trzecie dziecko

Małgorzata Rozenek-Majdan ogłosiła wieść o ciąży tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Od tego czasu minęło już kilka miesięcy, a fani zaczęli zastanawiać się, kiedy nadejdzie termin jej porodu.

Jak się okazuje – to już niebawem. „Perfekcyjna pani domu” i Radosław Majdan doczekają się dziecka już za niecały miesiąc.

Jak podaje Pomponik, Gosia Rozenek-Majdan przyznaje, że ostatni czas ciąży nie jest dla niej łatwy – pragnie zrealizować wszystkie najbliższe plany jeszcze przed porodem, a fakt, że jest jej „trzy razy tyle co zawsze” i nie może nosić cięższych rzeczy, bardzo to utrudnia.

View this post on Instagram

Wicie gniazda... znacie? 😁 Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa 🤱 mnie dopadło kilka dni temu 😉gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się gdzie ja to wszystko poukładam 🤦‍♀️😂 więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię 😂 na szczęście we wszystkim (najtrudniej pogodzić się z tym, że nie mogę dźwigać)😂 pomagają mi cudowne dziewczyny z @caramella_interiors ❤️❤️❤️ kochane BARDZO, BARDZO Wam dziękuje, że w tak trudnym czasie udało Wam się, nie tylko dostarczyć wszystkie rzeczy, ale też, że radzimy sobie w tym reżimie sanitarnym 🤷‍♀️😁 i że mogę liczyć na Wasz ogromny profesjonalizm, bo nagle wybór między gołębim szarym a bladym błękitem zaczyna mnie przerastać🤦‍♀️😂😂😂 DZIĘKUJE ❤️❤️❤️ a ten piękny czas, kiedy już tylko kilka tygodni, dzieli nas od spotkania z tym małym człowiekiem. Czas w którym uspokajamy się coraz bardziej, że nawet gdyby coś się wydarzyło, to już raczej będzie wszystko dobrze. Czas w którym NARESZCIE 🧚‍♀️😁 zaczynamy wyciągać wszystkie te słodkie rzeczy, przygotowane dla maleństwa 😁 Piękny czas, od kilku dni przepełniający mnie ogromną wdzięcznością, jest jednym z najpiękniejszych w moim życiu ❤️🤱 i tą radością chce się z Wami dzielić ❤️ 😘

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Gwiazda zdradza, że bardzo stara się nie pokazywać, iż myśli już tylko o swoim porodzie. Jednak fani czekają równie mocno jak ona – gdy przez dwa dni była nieobecna w mediach społecznościowych, od razu tłumnie zaczęli składać gratulacje. Tymczasem Gosia Rozenek-Majdan spędzała ten czas z rodziną.

Urodziny Gosi nadchodzą wielkimi krokami – to już 1 czerwca. Radek Majdan przyznaje, że ma dla niej niespodziankę, a później kwestią dni będzie poród gwiazdy, która już marzy o powrocie do idealnej formy.

Obecnie Małgosia Rozenek-Majdan wyczekuje już porodu, a w szafie czeka gotowa, spakowana torba do szpitala.

Przypomnij sobie o… ŚWIAT KINA NIGDY NIE BĘDZIE TAKI SAM. CHODZĄCEJ LEGENDY NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS

Jak informował portal Życie: JAK PRZEZ LATA ZMIENIŁA SIĘ EWA MINGE? SŁYNNA POLSKA PROJEKTANTKA OPUBLIKOWAŁA ZDJĘCIE Z MŁODOŚCI. FANI NIE MOGLI UWIERZYĆ W TO, CO ZOBACZYLI

Portal Życie pisał również o… 51-LETNIA OSZAŁAMIAJĄCA MAMA MYLONA Z 20-LETNIĄ DZIEWCZYNKĄ