Ciąża Małgosi Rozenek-Majdan to temat, który niemal bez przerwy znajduje się na nagłówkach większości portali plotkarskich oraz na pierwszych stronach gazet.

Sam fakt, że gwiazda TVN oraz jej mąż, Radosław Majdan, spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka, wstrząsnął światem mediów. Wszystko dlatego, że para przez długi czas bezskutecznie starała się o potomka.

Małgosia i Radek nie kryli się z tym, że marzą o powiększeniu rodziny. Starania przez długi czas nie przynosiły rezultatów.

Gdy spełniły się ich marzenia i Gosia Rozenek-Majdan oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży, otrzymali gratulacje od fanów, mediów oraz innych gwiazd – wszyscy bardzo mocno im kibicowali.

Potwierdzenie ciąży Małgosi było prezentem świątecznym dla pary Majdanów. Wyprawka dla dziecka jest już niemal skomponowana, a gwiazda wciąż pozostaje aktywna w mediach społecznościowych.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała pokój dla dziecka

To już trzecia ciąża Małgosi Rozenek-Majdan i oczekiwania na pierwszego wspólnego potomka gwiazdy oraz Radka Majdana. Jak się okazało, „Perfekcyjna Pani Domu” sporo przytyła – waży ponad 20 kg więcej niż przed ciążą.

Gosia Rozenek-Majdan postanowiła pokazać, jak będzie wyglądał pokój jej najmłodszego dziecka.

View this post on Instagram

Wicie gniazda... znacie? 😁 Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa 🤱 mnie dopadło kilka dni temu 😉gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się gdzie ja to wszystko poukładam 🤦‍♀️😂 więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię 😂 na szczęście we wszystkim (najtrudniej pogodzić się z tym, że nie mogę dźwigać)😂 pomagają mi cudowne dziewczyny z @caramella_interiors ❤️❤️❤️ kochane BARDZO, BARDZO Wam dziękuje, że w tak trudnym czasie udało Wam się, nie tylko dostarczyć wszystkie rzeczy, ale też, że radzimy sobie w tym reżimie sanitarnym 🤷‍♀️😁 i że mogę liczyć na Wasz ogromny profesjonalizm, bo nagle wybór między gołębim szarym a bladym błękitem zaczyna mnie przerastać🤦‍♀️😂😂😂 DZIĘKUJE ❤️❤️❤️ a ten piękny czas, kiedy już tylko kilka tygodni, dzieli nas od spotkania z tym małym człowiekiem. Czas w którym uspokajamy się coraz bardziej, że nawet gdyby coś się wydarzyło, to już raczej będzie wszystko dobrze. Czas w którym NARESZCIE 🧚‍♀️😁 zaczynamy wyciągać wszystkie te słodkie rzeczy, przygotowane dla maleństwa 😁 Piękny czas, od kilku dni przepełniający mnie ogromną wdzięcznością, jest jednym z najpiękniejszych w moim życiu ❤️🤱 i tą radością chce się z Wami dzielić ❤️ 😘

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

„Pytaliście o pokój. Wrzucam parę pierwszych fotek. Bardzo mi zależało, żeby było dzidziusiowo, ale męsko. Nie ma za dużo falbanek, ozdóbek, są szlachetne tkaniny, piękne proste dodatki i najpiękniejsze połączenie szarości z odrobiną nieba” – opisała zdjęcie.

Fani są zdziwieni wyborem gwiazdy. Zdecydowana większość z nich uważa, że wystrój jest zbyt poważny i smutny, wygląda przesadnie sterylnie, niektórzy porównywali pokoik do szpitala.

Jak zauważa Pomponik – poza kontrowersyjnym wystrojem pokoju sporą sensację wzbudziła także reklama, którą Gosia Rozenek-Majdan zawarła w najnowszym poście.

View this post on Instagram

Pytaliście o pokój #dzidziuśmajdana 😁 wrzucam parę pierwszych fotek. Bardzo mi zależało, żeby było dzidziusiowo ale męsko😁 nie ma za dużo falbanek, ozdóbek, są szlachetne tkaniny, piękne proste dodatki i najpiękniejsze połączenie szarości z odrobiną nieba i gołębim kolorem. Jestem zachwycona 😍 od początku wiedziałam, że skorzystam z usług @caramella_interiors 💥 wywiad wśród innych, znajomych mam, nie zostawił innego wyboru😁 i mimo, że są inne firmy na rynku, to szczerze Wam powiem, że jakość wykonania i mebli i dodatków w @caramella_interiors jest po prostu najlepsza 😁 jak będę miała więcej zdjęć to powrzucam 😁 już nie mogę się doczekać 🤰➡️🤱💥

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Przypomnij sobie o… MONIKA Z LEGNICY ZOSTAŁA SPRZEDANA 25 LAT TEMU? MAMA DZIEWCZYNKI OPOWIADA O NOWYCH FAKTACH

Jak informował portal Życie: CZY ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH WZROŚNIE DO OBIECANEJ KWOTY? NIEUSTANNIE TRWAJĄ ROZMOWY NA TEN TEMAT

Portal Życie pisał również o… SZYKUJE SIĘ PRAWDZIWA PRZEMIANA W ŻYCIU PRYWATNYM JAROSŁAWA BIENIUKA! CHODZĄ SŁUCHY, ŻE ZAMIERZA SIĘ OŻENIĆ