To może być ogromnie zaskoczenie dla wszystkich śledzących od wielu miesięcy sytuacją prywatną i rodzinną Jarosława Bieniuka i jego dzieci. Najpierw pojawiła się afera związana z jednym z klubów w Gdańsku, gdzie piłkarz miał dopuścić się nadużycia o charakterze seksualnym, czego mu jednak nie udowodniono, a później okazało się, że jego była partnerka, projektantka wnętrza Martyna Gliwińska zaszła z nim w ciążę.

Pikanterii sprawie dodawał fakt, że piłkarz nie był zachwycony wizją zostania ojcem po raz kolejny, a jego była ukochana nie była akceptowana przez matkę Bieniuka.

Ponad miesiąc temu na świat przyszedł jednak mały Kazik, czwarte dziecko Jarosława Bieniuka i trzeci syn, a Martyna Gliwińska zadebiutowała w roli mamy. Chłopczyk chowa się zdrowo, a jego narodziny miały kompletnie przewartościować myślenie Jarosława Bieniuka o życiu prywatnym.

Przeciwny do tej pory małżeństwu – przypominamy, że ze zmarłą w 2014 roku aktorką Anną Przybylską, matką trójki jego dzieci pozostawał w nieformalnym związku – piłkarz ma szykować się do żeniaczki i myśli poważnie o oświadczynach! Donosi o tym magazyn „Rewia”, cytowany przez portal pomponik.pl.

Jarosław Bieniuk ożeni się z matką swojego syna, Martyną Gliwińską? Takie rewelacje ujrzały światło dzienne!

Na początku ciąży Martyna Gliwińska żaliła się w rozmowie z dziennikarzami, że jej relacje z piłkarzem są trudne, nie są już razem, a ona sama nie ma wsparcia w ojcu dziecka. Jak przekonuje jednak informator „Rewii”, Jarosław Bieniuk miał przejść prawdziwą światopoglądową rewolucję za sprawą narodzin syna i zaczął od poważnej rozmowy ze swoją mamą, niechętną Martynie Gliwińskiej.

Dzieci Bieniuka ze związku z Anną Przybylską: 17-letnia Oliwia, 14-letni Szymon i 8-letni Jan usłyszały, że maleńki Kazio jest ich bratem i otrzyma taką samą miłość i uwagę, co oni.

Według gazety, Jarosław Bieniuk przeżywa od nowa najlepsze momenty życia i odzyskał wiarę w to, że czeka go jeszcze wiele dobrego.

Piłkarz myśli intensywnie o wakacjach z dziećmi i Martyną w domu na Kaszubach. Piłkarz chce się odciąć od przeszłości i wziąć pełną odpowiedzialność za dzieci, szczególnie za małego Kazia.

Podobno miał sobie zdać sprawę z tego, że formalny związek ma więcej zalet niż życie bez ślubu. Podobno zastanawia się nad zaręczynami i wzięciem ślubu. Wpierw jednak zależy mu na tym, by zamieszkać z Martyną i małym Kaziem.

Jak informował portal “Życie”: OLIWIA BIENIUK ODWIEDZIŁA NATALIĘ SIWIEC. SPRAWY PRZYBRAŁY NIEOCZEKIWANY OBRÓT, NAGRANIE CELEBRYTEK ROZCZULIŁO FANÓW

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK W ODWAŻNEJ STYLIZACJI. JAK WYGLĄDAŁA CÓRKA ANNY PRZYBYLSKIEJ NA STUDNIÓWCE

Portal "Życie" pisał również: NA JAW WYSZŁY SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PŁOMIENNEGO ROMANSU POLI RAKSY I BOGUSŁAWA LINDY. DLACZEGO ZWIĄZEK ROZPADŁ SIĘ