Ta młoda kobieta zdołała osiągnąć sukces zawodowy w dziedzinie stomatologii, a także urodzić i wychować córkę.

Często jest mylona z dwudziestoletnią dziewczynką i oferuje spotkanie z młodymi ludźmi oczarowanymi jej.

Nawet gdy Lee Soo Jin miała 48 lat, koreańskie media zwróciły na nią uwagę, która często zapraszała ją do udziału w różnych programach telewizyjnych. Lata wciąż nie przeszkadzają kobiecie w utrzymaniu statusu „bogini wiecznej młodości”.

Jak przyznała Li, początkowo zarejestrowała się w sieciach społecznościowych, aby porozmawiać i znaleźć nowych przyjaciół, gdy jej córka weszła do szkoły średniej, a ich połączenie zostało tymczasowo przerwane.

Dziś Koreanka ma ponad 129 000 subskrybentów. Ponadto odnowiła relacje z córką. Na jej stronie często można zobaczyć ich wspólne zdjęcia.

Niektórzy internauci są zdezorientowani, ponieważ nie mogą zrozumieć, która z dziewcząt na zdjęciach jest mamą, a która córką.

Oprócz podziwiających fanów Li ma także hejterów, którzy uważają, że chirurgia plastyczna pomaga jej zachować piękno. Twierdzi jednak, że nigdy nie skorzystała z usług chirurgów plastycznych.

Według Jin harmonijne życie, regularna pielęgnacja skóry i optymizm pomagają jej zachować młodość. Koreanka odwiedza siłownię kilka razy w tygodniu i spędza co najmniej osiem godzin dziennie na spaniu.

Przypomnij sobie o… DAGMARA KAŹMIERSKA ZALICZYŁA SPORĄ WPADKĘ. WYGADAŁA JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH SEKRETÓW, CO NA TO JEJ PRZYJACIÓŁKA EDZIA

Jak informował portal Życie: BEATA KOZIDRAK ŚWIĘTUJE URODZINY. FANI PRZYPOMINAJĄ, ŻE DZIŚ „NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W ROKU”. JAK WYGLĄDAŁA JEJ DROGA NA SZCZYT

Portal Życie pisał również o… NAJBIEDNIEJSZY EMERYT W POLSCE OTRZYMUJE TYLKO 2 GROSZE MIESIĘCZNIE Z ZUS. JAKI JEST POWÓD TAK NISKICH ŚWIADCZEŃ