Jak podaje "wp.pl", sympatyczna para z programu "Rolnik szuka żony", Anna i Jakub musiała się niestety rozstać, gdyż nie mogą być na codzień razem. Choć rozstali się w zgodzie, bo zwyczajnie różniło się ich postrzeganie rodziny, hejt leje się na Annę.

Fani nadal nie pogodzili się z rozstaniem Anny i Jakuba

YT

Rozstali się kilka miesięcy temu, jednak nie wszyscy fani programu przyjęli tę wiadomość z rozsądkiem i ze spokojem. Wciąż nie mogą się z tym pogodzić. Jedna z internautek zaczęła udzielać gwieździe programu "dobrych rad", które formuuje w dość niegrzeczny sposób. Wszak skierowanie do obcej osoby słów: "Dorośnij kobieto, a nie wariatka" - nie jest zachowaniem stosownym.

Niezależnie od tego, z jakiego powodu para postanowiła się rozstać, nie należy z butami wdzierać się w życie tych ludzi tylko dlatego, że ma się "powołanie" cioci-dobrej rady. Anna opublikowała wizerunek internautki, walcząc w ten sposów z hejtem, jak robią to inne gwiazdy. Miejmy nadzieję, że ta osoba, oraz jej podobne powściągną na przyszłość swoje zapędy.

Nam pozostaje życzyć szczęścia w życiu zarówno Annie, jak i Jakubowi mimo, że życzenia te płynąć będą pod dwa różne adresy.

Co myślisz o opisanej formie walki z hejtem? Jest ona skuteczna?